NewsyCała prawda o Jacku z "Królowych życia". Co go łączy z Dagmarą Kaźmierską i kim jest?

Cała prawda o Jacku z "Królowych życia". Co go łączy z Dagmarą Kaźmierską i kim jest?

Jacek Wójcik
Jacek Wójcik
Elwira Szczepańska

01.11.2019 08:44, aktual.: 01.11.2019 08:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Wójcik jest nieodłącznym towarzyszem Dagmary Kaźmierskiej z Królowych życia. Ich sprzeczki przeszły już do legendy. Kłócą się, godzą, ale Królowa wie, że zawsze może liczyć na Jacka. Kim on jest?

Jacek Wójcik z Królowych życia - kim jest?

Widzowie programu Królowe życia przekonali się, że Dagmara, Jacek i Edyta są zgraną paczką. Mężczyzna co najmniej kilkukrotnie pozwolił sobie na różnego rodzaju żarty ze strony bohaterek programu.

Na przykład wszył sobie Esperal, chociaż nie ma problemu z alkoholem. Zrobił to, bo Dagmara zapowiedziała, że ich przyjaźń się skończy. Później okazało się, że mimo tego Jacek i tak pozwolił sobie na drinka, co rozzłościło królową życia.

Kolejnym razem pozwolił pomalować sobie brwi henną, co zdaniem pań miało wpłynąć pozytywnie na jego wygląd. Kiedy zobaczył efekty, uciekł z przerażenia.

Jacek Wójcik ma 50 lat, urodził się w 1969 roku. Na co dzień mieszka w Kłodzku. Z jego profilu w mediach społecznościowych możemy wyczytać, że uczył się w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Z wykształcenia jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych. Jest szczerym do bólu i towarzyskim człowiekiem, który zawsze mówi to co myśli.

Z Dagmarą znają się od wielu lat. Bardzo lubią spędzać ze sobą czas. Często razem podróżują, maja wspólne biznesy. Jacek pod koniec 5. sezonu Królowych życia postanowił się oświadczyć przyjaciółce, jednak ona nie przyjęła zaręczyn.

Nie wpłynęło to jednak negatywnie na ich zażyłe relacje. Jacek chyba porzucił wszelkie nadzieje na romantyczne zakończenie tej historii, a pod koniec sezonu szóstego, podczas wakacji na Krecie, zapałał uczuciem do Edzi, przyjaciółki Dagmary.

Obraz
Dagmara Kaźmierska - dieta cud
Dagmara Kaźmierska - dieta cud
Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana
Dagmara Kaźmierska pokazała swojego odmienionego syna Conana
Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska
Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska
Jacek Wójcik z Królowych życia
Jacek Wójcik z Królowych życia
Jacek Wójcik
Jacek Wójcik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także