Ile lat ma Radosław Majdan? Gwiazdor świętuje swoje urodziny! Z tej okazji pokazał sporo starych zdjęć!

Radosław Majdan wiek

Radosław Majdan wiek

Radosław Majdan 10 maja skończył 47 lat. Z tej okazji były bramkarz udostępnił w sieci serię swoich starych zdjęć, które wywołały w nim głęboką refleksję. Niektóre z nich są wyjątkowo atrakcyjne.

Radosław Majdan skończył 47 lat. Chociaż obecnie znany jest jako mąż Małgorzaty Rozenek, w przeszłości szczególną popularność przyniosły mu sukcesy na arenie sportowej.

Kariera sportowa Radosława Majdana

W 2000 roku zadebiutował jako bramkarz w reprezentacji Polski, w biało-czerwonych barwach grał przez dwa lata. W 2001 roku, wspólnie z Pogonią Szczecin, zdobył wicemistrzostwo Polski. Radosław grał także w tureckiej Superligi Göztepe Izmir. Po zakończeniu sezonu 2001/2002 przeszedł z kolei do PAOK-u Saloniki, zdobywając z nią Puchar Grecji. Następnie występował w tureckim Bursaspor, izraelskim FC Aszdod oraz w Wiśle Kraków, stając się jej podstawowym zawodnikiem. W 2007 roku Radosław Majdan doznał kontuzji kolana, w efekcie przeszedł do Polonii Warszawa, a po trzech latach ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej i przejął funkcję rzecznika warszawskiego klubu.

Radosław Majdan: Trzy żony i własny biznes

Równie bogato prezentuje się prywatne życie Majdana. Radosław jest obecnie jednym z najdłużej obecnych celebrytów na szczycie show-biznesu. Pozował jako model do wielu magazynów, w tym również dla CKM-u, występował w programach rozrywkowych, reality-shows oraz talk-shows, a nawet w teledyskach. Od kilku lat „Radzio” spełnia się jako biznesmen – swoją twarzą sygnuje perfumy Vabun i dedykowane dla Małgorzaty Rozenek Vabun Lady, które od kilku lat mają swoje grono wiernych klientów.

Nie tylko kariera sportowa i biznesowa Majdana robią piorunujące wrażenie. Równie ciekawie wygląda jego życie osobiste. Radosław obecnie jest w trzecim związku małżeńskim. Pierwszą żoną biznesmena była projektantka mody Sylwia Majdan, a drugą piosenkarka Dorota Rabczewska. W 2017 roku Majdan powiedział „tak” najgorętszej gwieździe TVN-u ostatnich lat, Małgorzacie Rozenek.

Ile lat ma Radosław Majdan?

10 maja Radosław świętuje 47 urodziny. Ten wiek sprowokował byłego sportowca do sporej refleksji nad swoim życiem. Radosław pokazał przy tej okazji swoje archiwalne zdjęcia, które są retrospekcją jego życia.

Urodziny skłaniają do refleksji – napisał wymownie.

Niektóre stare zdjęcia Radosława Majdana to istny rarytas. Zobaczcie sami.

Zobacz: Małgorzata Rozenek jak seksowna uczennica w dresowej sukience i podkolanówkach. Fani ugotowani!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zachwyciła w tanim garniturze z popularnej sieciówki! Za parę groszy wystylizowała się jak luksusowa gwiazda!

Zobacz: Małgorzata Rozenek w nowej fryzurze! Strzeliła sobie metamorfozę nie z tej ziemi!


Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Radosław Majdan świętuje swoje 47 urodziny!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×