Ida Nowakowska wprawiła widzów w konsternację. Zadała gościom tak intymne pytanie, że aż zrobiło się bardzo niezręcznie

Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska w Pytaniu na śniadanie chciała naciągnąć gości na osobiste zwierzenia. Zadała im tak intymne pytanie, że nie wiedzieli, jak się zachować. Wszystko działo się na oczach widzów. 

Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki widzom TVP. Program nie zniknął z anteny nawet w dobie pandemii koronawirusa. Śniadaniówka codziennie o poranku przyciąga tysiące Polaków przed telewizory. Format cieszy się ogromną popularnością, a prowadzący szybko zyskali nie tylko sympatię Polaków, ale też status gwiazd. W lubianym formacie występuje kilka par gospodarzy, wśród nich są: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, a także Tomasz Kammel i Izabela Krzan.

Wiadomo, że Pytanie na śniadanie nadawane jest na żywo, dlatego w programie nietrudno o wpadki. Na antenie widzieliśmy już nawet kilka niebezpiecznych sytuacji, ale zdecydowanie przeważają zabawne przejęzyczenia. W środę o poranku widzowie byli natomiast świadkami bardzo kłopotliwego momentu, który zaaranżowała Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska wprawiła gości Pnś w zakłopotanie. O co zapytała?

Szefowa śniadaniówki, Joanna Kurska, dba o to, by przyciągnąć jak najwięcej widzów przed telewizory. Jak na razie udaje się jej to skutecznie, o czym świadczą lepsze niż w przypadku Dzień Dobry TVN wyniki oglądalności. W programie nie brakuje ciekawych tematów, ale przede wszystkim gości, którzy mogą zainteresować swoimi dokonaniami.

W środę 2 listopada na kanapach w studiu zasiedli Kamil Przybylski i Krzysztof Bober. Panowie są pasjonatami kostki Rubika i w rekordowym czasie potrafią ułożyć trudną łamigłówkę. Dzisiaj na oczach prowadzących i widzów dokonali niemal niemożliwego – udało im się ułożyć kostkę z zakrytymi oczami.

Swoim wyczynem zachwycili Idę i Tomka. Gospodyni programu zdecydowała się w końcu zadać dwóm przystojniakom pytanie niezwiązane z ich pasją, a życiem prywatnym. Chodziło o to, czy mają swoje drugie połówki:

Bo wiecie, my lubimy takie informacje! Znaczy nie my, tylko nasi widzowie, a widzki w szczególności. Wiecie… Telewizja, wiele ludzi nas ogląda… – mówiła Ida.

Panowie byli wyraźnie zakłopotani i nie wiedzieli, jak mają się zachować. Sytuację próbował nieco załagodzić Tomek Wolny.

Możecie to zdradzić, dlaczego nie?! – dopytywał Tomek.

Goście jednak byli nieugięci i nie chcieli poruszyć osobistych tematów na oczach Polaków. Myślicie, że pytanie było zbyt odważne?


Ida Nowakowska i Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×