Szukaj

365 dni: Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na czerwonym dywanie. Ta noc należała do nich

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone pojawili się na premierze filmu 365 dni. Jak zaprezentowali się na czerwonym dywanie?
Premiera filmu 365 dni - Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone

Premiera filmu 365 dni - Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone

Blanka Lipińska stworzyła powieść, która jest reklamowana jako połączenie 50 twarzy Gray’a Ojca Chrzestnego. Opowiada historię Laury Biel, która wpadła w miłosne sidła przystojnego Włocha, Massima, szefa mafii sycylijskiej. Przygody głównych bohaterów, z wypiekami na twarzy śledziło i śledzi mnóstwo pań w Polsce, a sama książka okazała się sprzedażowym hitem.

Historia jest na tyle fascynująca, że zdecydowano się ją zekranizować. Po miesiącach przygotowań, film wreszcie trafi na duży ekran. W czwartkowy wieczór odbył się oficjalny pokaz, na którym pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Premiera filmu 365 dni – Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone na czerwonym dywanie

Nad produkcją czuwała m.in. Blanka Lipińska, która wybierała filmowych bohaterów. Dzięki niej, postać Laury odegrała Anna Maria Sieklucka, a w Massima wcielił się Michele Morrone.

Duetu nie mogło zabraknąć na premierze i trzeba przyznać, aktorzy prezentowali się fenomenalnie. Anna Maria tego wieczoru pojawiła się w długiej do ziemi sukni z trenem, wysadzanej kryształkami którą zaprojektowała Patrycja Kujawa. Kreacja miała odkryte ramiona, a także gorset, który podkreślał jej szczupłą sylwetkę. Sieklucka zrezygnowała z dodatków – suknia była tak ładna, że nie potrzebowała dodatkowego upiększenia.

Sięgnęła jedynie po buty na obcasie. Postawiła na wieczorowy makijaż, który podkreśliła rozpuszczonymi, wyprostowanymi włosami.

Anna Maria Sieklucka - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka – premiera filmu 365 dni

Niemniej elegancko prezentował się Michele Morrone. Aktor sięgnął po dobrze skrojony garnitur, który idealnie podkreślał jego szczupłą sylwetkę. Wybrał białą koszulę, którą połączył z czarną muszką oraz eleganckimi butami. Wyglądał świetnie.

Michele Morrone - premiera filmu 365 dni

Michele Morrone – premiera filmu 365 dni

Film 365 dni już od 7 lutego będzie można oglądać w kinach.

Zobacz także: Gdzie nie spojrzeć tam Blanka Lipińska! Właśnie została prowadzącą nowego show


Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka - premiera filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka na premierze filmu 365 dni

Anna Maria Sieklucka na premierze filmu 365 dni

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×