W końcu! Powstaje film o Violetcie VIllas. Znamy szczegóły

Pamiętnik Violetty Villas

Pamiętnik Violetty Villas

Film o Violetcie Villas

Violetta Villas jest niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Jej hity znają i nucą całe pokolenia fanów. Śmierć artystki spowodowała wielki smutek w sercach wszystkich, którzy ją kochali. Nigdy nie można było odmówić jej poczucia humoru. Wizerunek sceniczny, jaki prezentowała był, i nadal jest, nie do podrobienia. Długie, kręcone, blond włosy to najbardziej charakterystyczny element jej wyglądu. 

Wielokrotnie mówiło się, że jej życie to gotowy scenariusz na film. Teraz wreszcie udało się go zrealizować. Mów mi Marianna – taki tytuł będzie nosił dokument o życiu artystki, a za reżyserię będzie odpowiedzialna Karolina Bielawska.

Mój związek z Marianną był tak głęboki, bliski, że nie mogłabym teraz stanąć i zrobić kolejny film. To ma być historia o wolności. Ona zawsze była sobą, była w kontrze i płaciła za to olbrzymią cenę. Nie tylko ona, również jej rodzina. Chciałabym się skupić nie na tragicznej historii, tylko na początku. Jak to się stało, że dziewczynie z ubogiego domu z Lewina Kłodzkiego udało się nagle osiągnąć to, co było niemożliwe. I jaką cenę musi za to zapłacić– mówi Bielawska w wywiadzie dla TOK FM

Obejrzycie film o życiu Violetty Villas? A może macie jakieś typy, kto wcieli się w główną rolę?

Zobacz: Opiekunka Violetty Villas żąda ogromnej sumy za wyprowadzenie się z niszczejącej już posiadłości gwiazdy

Violetta Villas

Powstaje film o życiu Violetty Villas

Violetta Villas film


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×