W takich warunkach księżna Kate rodzi swoje trzecie dziecko! To jeden z najdroższych porodów o jakich słyszeliśmy

Księżna Kate – poród

Księżna Kate – poród

Ile kosztuje poród księżnej Kate?

Trwa odliczanie godzin do narodzin piątego pretendenta do brytyjskiego tronu! Już oficjalnie wiemy, że kolejny prawnuk lub prawnuczka królowej Elżbiety II być może jeszcze dzisiaj pojawi się na świecie.

Narodziny nowego członka rodziny królewskiej to wydarzenie wagi państwowej i przygotowania do niego trwają już od kilku miesięcy. Od połowy marca część szpitala Świętej Marii, w którym urodzi się trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama, jest objęta specjalnym dozorem.

Dla księżnej Cambridge zarezerwowano luksusowy pokój w jednym ze skrzydeł szpitala. Doba w nim może kosztować nawet 9650 funtów (45901 zł). Pomieszczenie, w którym Kate będzie rodzić zostało dokładnie sprawdzone i zabezpieczone przez specjalne służby.

Ochrona regularnie sprawdza ten pokój, a potem drzwi do niego są za każdym razem zapieczętowywane za pomocą specjalnej taśmy. Nawet wąska przestrzeń nad pokojem, w której znajdują się instalacje elektryczne i rury, jest regularnie sprawdzana – zdradził anonimowy informator w rozmowie z dziennikarzem magazynu US Weekly.

Dwójka starszych dzieci Kate i Williama – książę George i księżniczka Charlotte – przyszli na świat w tym samym szpitalu. Wybór tego miejsca był oczywisty. Szpital Świętej Marii znajduje się niecałe 2,5 km od Pałacu Kensington – rezydencji księcia i księżnej Cambridge. Kate i William dotrą więc do szpitala w niecałe 10 minut!

Tak jak w 2013 i 2015 roku, księżnej będzie w trakcie porodu towarzyszył mąż i specjalnie wyselekcjonowany personel medyczny. Księżna będzie rodziła po opieką aż dwóch ginekologów położników, a w pogotowiu będzie czekał specjalista od chorób noworodków.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, księżna Kate i nowo narodzony książę lub księżniczka opuszczą szpital w dniu porodu lub następnego dnia rano. W Pałacu Kensington będzie na nich czekała gotowa do pomocy matka Kate. Carole Middleton już od kilku tygodni regularnie odwiedza córkę i zięcia.

Z każdym dniem napięcie rośnie. W gotowości są nie tylko lekarze i pielęgniarki, ale też królewska ochrona, londyńska policja oraz setki fotoreporterów i dziennikarzy na całym świecie. Wy też czekacie na poród Kate?

Orszak królewski jest już gotowy do porodu Księżnej Kate! Z księciem Williamem tworzą liczną ekipę! Kto za co odpowiada?

Książę William zdradził termin porodu księżnej Kate! To wcześniej niż twierdziły brytyjskie media!

Księżna Kate nie zwalnia tempa! Znowu pokazała swój ciążowy brzuch. Z każdym jej wyjściem jest coraz większy!

 

 


Wejście do szpitala, w którym będzie rodzić księżna Kate

Wejście do szpitala, w którym będzie rodzić księżna Kate

W takim pokoju będzie rodziła księżna Kate

W takim pokoju będzie rodziła księżna Kate

Szpitalna kuchnia przypomina elegancką restaurację

Szpitalna kuchnia przypomina elegancką restaurację

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×