Szukaj

Płeć dziecka Kurskich ujawniona. Będzie synek czy córeczka? Wygadał się przyjaciel pary

Jacek Kurski

Jacek Kurski

Jacek i Joanna Kurscy będą mieli dziecko. Te radosne wieści obiegły media w poniedziałek rano. Teraz poznaliśmy także płeć ich potomka. Chłopiec czy dziewczynka? Przyjaciel pary ujawnia.

Jacek Kurski dwa lata temu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku zalegalizował związek z Joanną. Zależało im, by stanąć przed ołtarzem. Bardzo długo walczyli, by unieważnić poprzednie małżeństwa, a ich starania zakończyły się sukcesem. Pobrali się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Nie potrafią ukryć swojego szczęścia. W rozmowie z Super Expressem Joanna powiedziała, że ślub był jednym z piękniejszych dni w jej życiu, a Jacek jest jej prawdziwą miłością:

Miłość jest wszystkim, to miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. […] Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie.

Z kolei w Fakcie Kurska wyznała, że mieli te same obrączki, co podczas ślubu cywilnego:

Moim świadkiem była Justyna Karnowska, a świadkiem męża przyjaciel z czasów ogólniaka i podziemia „Solidarności”. Obrączki podawał nam ksiądz. Te same, które mieliśmy na ślubie cywilnym.

W poniedziałkowy ranek media obiegły wieści, że Kurscy wkrótce doczekają się pierwszego wspólnego dziecka. Ich szczęście nie ma granic. 55-letni Jacek Kurski jeszcze w tym roku ponownie zostanie tatą. Jego żona Joanna, która niedługo będzie świętować 48. urodziny, jest w ciąży:

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Stara się towarzyszyć żonie w czasie wszystkich badań i wizyt kontrolnych – mówiła w Fakcie osoba z otoczenia małżonków.

W Super Expressie z kolei inny znajomy pary wygadał się, jakiej płci będzie maluszek.

Jacek Kurski będzie ojcem. Płeć dziecka jest znana

Szczęście Kurskich zostało dopełnione. Już wkrótce ponownie będą rodzicami. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Przypomnijmy, że Jacek ma już troje dzieci z poprzedniego związku: synów Antoniego oraz Olgierda i córkę Zuzannę, a Joanna jest już mamą Filipa.

Joanna i Jacek promienieją szczęściem. Bardzo się kochają, a w pamięci mam jeszcze ich piękny ślub w sanktuarium – powiedział znajomy pary w SE.

Mało tego, zdecydował się jeszcze zanim zrobili to rodzice, zdradzić, jakiej płci będzie maleństwo:

Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki – powiedział nam przyjaciel Kurskich – cytuje se.pl.

Pozostaje życzyć dużo zdrowia i pogratulować przyszłym rodzicom.


Jacek Kurski zostanie ojcem

Jacek Kurski zostanie ojcem

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

scena z: Joanna Klimek-Kurska, Jacek Kurski, fot. AKPA/AKPA

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Ślub Jacka i Joanny Kurskiej w Krakowie-Łagiewnikach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×