TVN ma nowy pomysł na Piotra Kraśko. Już wiadomo, czym będzie się zajmował po powrocie do pracy. Tak ma ocieplić swój wizerunek

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko wraca do TVN. Pojawiły się nieoficjalne informacje na temat tego, czym będzie zajmował się nieobecny w pracy od miesięcy dziennikarz. Po serii skandali to może ocieplić jego wizerunek.

Piotr Kraśko to dziennikarz, który przez wiele lat przekazywał najważniejsze informacje z kraju u ze świata. W ostatnim czasie współpracował z TVN, a dwa lata temu awansował na prezentera Faktów. Kilka miesięcy zniknął z ekranów. Nie dało się ukryć, że przechodzi niezwykle trudny okres w życiu. W grudniu ubiegłego roku media obiegła informacja o tym, że od sześciu lat prowadził samochód bez wymaganych uprawnień – za co usłyszał wyrok i 100 tysięcy złotych kary.

Minęło zaledwie kilka miesięcy, a o Piotrze mówiło się w kontekście kolejnej afery. Miał unikać składania rocznych zeznań podatkowych, przez co doczekał się kolejnych poważnych problemów. Następnie wiadomo było, że trafił do szpitala w związku z problemami z ciśnieniem.

Ostatnio po serii niedomówień pojawił się w DDTVN, by opowiedzieć o tym, co się z nim działo, a nawet przeprosić widzów stacji. Okazało się, że walczył z poważną depresją.

Zaczęło się pół roku temu, nawet dalej, w grudniu, styczniu, kiedy właściwie przestałem spać. (…) Tak funkcjonowałem przez pół roku. Byli wtedy ludzie w pracy bardzo życzliwi, do dziś to doceniam, którzy mówili: „Piotr, może ty potrzebujesz pomocy” – mówił.

Piotr Kraśko wraca do TVN. Gdzie go zobaczymy?

Piotr Kraśko przez wiele miesięcy był na zwolnieniu lekarskim. Niedawno dziennikarz odzyskał utracone prawo jazdy i zdaje się, że czuje się już lepiej. Wiadomo, że jest gotowy do powrotu na antenę. Tak też się stanie, ale jak zdradza dziennikarz TVN proszący o anonimowość w rozmowie z portalem Wirtualne Media, odbędzie się to etapami.

Oni go wypuścili po to, żeby zobaczyć, jaka będzie reakcja. Od tego, jaka będzie reakcja zewnętrzna i wewnętrzna – co jest bardzo istotne – będzie zależała przyszłość Kraśki. Gdybym miał obstawiać, to podejrzewam, że „na miękko” będzie wracał do „Faktów”. Myślę, że zacznie się od rozmów z politykami, które będą wypuszczane w TVN24, potem będzie prowadził „Fakty po Faktach”, a jeśli odbiór będzie pozytywny, to wróci także do „Faktów”. Decyzja zostanie podjęta jak szefostwo zorientuje się, jaki jest nastrój. Tak u nas się mówi – zdradza informator wirtualnemedia.pl.

Podobno pojawił się tez pomysł tego, aby Piotr Kraśko pojechał do ogarniętej wojną Ukrainy. Ostatecznie jednak zrezygnowano z takiej formy współpracy z dziennikarzem. Jak na razie nie jest znana konkretna data powrotu Piotra do pracy, ale wiadomo, że czeka go kilka ważnych wywiadów, które pozwolą od nowa wkupić się w łaski widzów.

W kuluarach kolegiów newsowych mówi się, że Kraśko będzie teraz przeprowadzał wywiady z ważnymi postaciami życia publicznego. Potem zacznie ponownie prowadzić „Fakty po Faktach”. Data nie jest jeszcze jednak znana. Na razie nic nie wiadomo o jego powrocie na główną antenę TVN – dodał informator portalu Wirtualne Media.

Wygląda na to, że przyszłość zawodowa Piotra jest teraz tylko i wyłącznie w rękach widzów i tego, jak przyjmą go po powrocie na antenę. Brakuje wam Piotra Kraśki w Faktach?


Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

Piotr Kraśko w DDTVN

Piotr Kraśko w DDTVN

Komentarze

 • EWA pisze:

  NIEżycz

  Nie wyobrażam sobie aby ten oszust komentował życie polityczne w POLSCE. Bardzo zły przykład dla wszystkich . NIECH ZNIKNIE Z EKRANU TV.

  • Gośćredaktor pisze:

   Ewa, a nie boli cie okradanie państwa przez pisuarów. A nie obchodzi się nepotyzm np 6 rad nadzoeczych prominenta PiS Pana S. Zajmij się ty m co trzeba a Kraśko też poniesie karę.

  • Joanna pisze:

   Ty, Redaktor, my tu mówimy co nawywijał Kraśko. A ty, człowiek niemyślący piszesz o PiS? Pogięło cię? Poza tym, ludzie mają prawo nie chcieć oglądać oszusta. Już nie mówię, że jeździł bez uprawnień. Ale nie płacić podatku przez 5 lat?! Przecież to przestępstwo. A z ust jego codziennie płynęły slogany o uczciwości i praworządności. Hipokryta! Nie broń więc go, bo są ludzie których wybronić się nie da.

  • J. pisze:

   Ty, Redaktor, my tu mówimy co nawywijał Kraśko. A ty, człowiek niemyślący piszesz o PiS? Pogięło cię? Poza tym, ludzie mają prawo nie chcieć oglądać oszusta. Już nie mówię, że jeździł bez uprawnień. Ale nie płacić podatku przez 5 lat?! Przecież to przestępstwo. A z ust jego codziennie płynęły slogany o uczciwości i praworządności. Hipokryta! Nie broń więc go, bo są ludzie których wybronić się nie da.

  • Gośćmala25 pisze:

   Lecz się. Ja czekam na powrót

  • graba05 pisze:

   Ładne kwiatki – jawne promowanie popełniania oszustw przez konkretnych oszustów ?

  • Gość pisze:

   W końcu uczy się od najlepszych złodziei i kłamcœw takich jak kaczor morawiecki to oni są prawdziwymi oszustami

  • GośćKrycha pisze:

   Panie Piotrze czekamy na powrót !!!

 • Gość pisze:

  Innym gwiazdom wybaczono , a Piotrowi dlaczego nie mieli by wybaczyć.

 • Gość pisze:

  Od kiedy TVN przejmuje się opinią widzów? Majdanowej nie chcą ludzie w telewizji
  a ta dalej pracuje..

 • Standardy pisze:

  Czyli jak się ma wyrok karny na koncie i lata niepłaconych podatków, wystarczy ocieplić wizerunek i nadal pracować na wizji jako dziennikarz. Będą zatrudniać jeszcze innych podobnych czy to wyjątek dla Kraski?

  • Gośćedi pisze:

   To wspaniały dziennikarz. A błędy robi każdy np pisuary kradną jak nikt dotąd.

  • ursz pisze:

   Takie oszustwa jakie serwuje nam codziennie PiS przechodzą . A jest ich tyle że kilka piekieł można by wydrukować i to grubą warstwą. A kraśkę dlatego że mówi o nich właściwą prawdę i to w dodatku w nieszczęsnym TVN to żywcem ukamienować..

 • Gość pisze:

  super…bardzo się ciesze wspaniały dziennikarz …

 • Domino pisze:

  Oglądam TVN, ale jego już nie chcę widzieć. Niektórzy nie lubią Rozenek,ale ona popełnia gafy,a Kraśko jest oszustem i hipokrytą. Jak mam słuchać gdy wytyka innym, drwi z przekrętów,wzywa do wyjaśnień, kiedy sam jest nieuczciwy. I żadne przeprosiny tu nie pomogą. W depresję też nie wierzę. Po prostu gnębi go to,że już tyle nie zarobi.

 • Ola pisze:

  Patologia wspiera patologie. Proste. Albo jaki Pan taki kram z patocelebrytami

  • Basia pisze:

   Tak. Amerykański kram 🙂 modelka od Plajboja Krupa która sławna jest ze sypiała z żonatymi facetami podobno ? A teraz na FAKT oszust podatkowy . Dlatego nie oglądam TVN i TVP

  • Gość pisze:

   Wielu popełnia błędy. Ale Piotr Kraśko przyznał się, żałuje i przeprosił. Jest jednym z lepszych dziennikarzy. Ogromna wiedza, bardzo dobrze przekazywana. Życzymy mu wszystkiego najlepszego i spokoju i wytrwania w tym polskim piekiełku. Niech każdy zajmie się sobą, swoimi bliskimi. Czy wszyscy są tacy niewinni?!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×