Piotr Gąsowski uczcił urodziny w towarzystwie ojca i syna. 25-letni Jakub oczarował internautki

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Piotr Gąssowski kilka dni temu świętował urodziny. Z tej okazji wyprawił na Instagramie huczną imprezę. Dzień później wraz ze swoim synem Kubą pojawił się u ojca, by wypić lampkę wina za zdrowie swoje i fanów. 

Piotr Gąsowski to polski aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny, a ostatnio także pisarz. Ogólnopolską popularność zapewniła mu rola doktora Czesława Basena w serialach Krzysztofa Jaroszyńskiego: Szpital na perypetiach oraz Daleko od noszy. Od końca lat 90. pracuje z powodzeniem także jako prezenter telewizyjny. Prowadził programy rozrywkowe: Taniec z gwiazdami  i Twoja twarz brzmi znajomo.

Przez lata był związany z aktorką Hanną Śleszyńską, z którą ma 25-letniego syna Jakuba. W trakcie przygotowań do drugiej edycji Tańca z gwiazdami poznał tancerkę Anną Głogowską. Para ma córkę – 13-letnią Julię. W 2017 roku. Piotr wydał autobiografię Co mi w życiu nie wyszło?.

Piotr Gąsowski: ile ma lat?

Aktor jest uwielbiany zarówno przez publiczność, jak i przez kolegów z branży, którzy przygotowali dla niego wirtualną wielogodzinną imprezę urodzinową. Piotr co kilkanaście minut łączył się na Instagramie ze swoimi znanymi przyjaciółmi, którzy dla niego śpiewali i opowiadali anegdoty. Łączenia trwały do godziny 3.30.

Dużo się działo i to do białego rana. Tylko Gąs ma taką kondycję ,żeby przyjmować gości na swoich Live Urodzinach do 3.30. Dzielnie pomagał mu nasz syn Kuba – napisała Hanna Śleszyńska na Instagramie.

Z relacji Hanny Śleszyńskiej wiemy, że córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej wykonała dla ojca utwór na akordeonie, Agata Młynarska odczytała wiersz na część jubilata, Janek Kliment z żoną Lenką odtańczyli taniec w kuchni, a Majka Jeżowska, Magda Steczkowska, Andrzej Krzywy wykonali piosenki z tekstami specjalnie przygotowanymi na ten wieczór. Były też filmiki-niespodzianki od małżeństwa Dowborów.

Pomimo rozstania, Hanna Śleszyńska wciąż utrzymuje z Piotrem wyśmienite przyjacielskie relacje.

Byliśmy razem w nieformalnym związku przez kilkanaście lat i mamy super syna Kubę ,więc wiem co mówię. Jest niezrównanym przyjacielem i kompanem wszelkich biesiad. Bez Niego świat byłby po prostu o wiele nudniejszy – napisała o swoim eks-partnerze Hanna Śleszyńska.

Piotr Gąssowski pokazał ojca i syna

Tuż po swoich wirtualnych urodzinach Piotr Gąsowski wraz z synem Kubą wpadł do swojego ojca na lampkę wina.

Trzy Gąsy w Milanówku! Pozdrawiamy!!! Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym, Piotruś! Jak fajnie pobyć razem! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz … sjesta! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi…  – napisał Piotr Gąssowski pod zdjęciem.

Patrząc na ich uśmiechnięte twarze widać, że bije od nich ta sama pozytywna energia.

View this post on Instagram

Cześć Wszystkim!!! Trzy Gąsy w Milanówku ????????????! Pozdrawiamy!!! ❤️Dziadek Włodek, wnusio Kuba i ja, czyli tatuś Kuby i synek Włodzia w jednym????, Piotruś????! Jak fajnie pobyć razem????! I zjeść razem, tym bardziej , że Kuba przygotował przepyszne spaghetti bolognese!!! Do tego po pół kieliszeczka czerwonego wina za Wasze i nasze zdrowie!!! A teraz … sjesta????! Córcia Julcia jest u Babci Gosi na wsi… A Wy , jak spędzacie sobotę?! Buźka wielka i wiosenna!!! ????????????Trzymajcie się! Trzymajmy się! The Gąs Family????????❤️#loveyou #love #lovemyfamily #lovemylife #seniorsamwdomu @annaglogowska_official @hanna_sleszynska_official @kuba_gasowski @staskiewiczdariusz @magdasteczkowska @joannakoroniewska @maciej_dowbor @katarzyna_skrzynecka @majka_jezowska_ @agata_mlynarska

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official) on

Pod zdjęciem nie brakuje komplementów pod adresem Jakuba. Syn Gąsowskiego został przyjęty bardzo pozytywnie przez internautów, którzy obserwują profil aktora. Ale z niego przystojniak!


Piotr Gąsowski z synek Kubą i ojcem

Piotr Gąsowski z synek Kubą i ojcem

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×