Szukaj

„Hotel Paradise 3”: Nową edycję promuje wyjątkowy teledysk. Znamy datę premiery pierwszego odcinka

Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3

Hotel Paradise 3 już niedługo pojawi się na antenie. W lutym widzowie poznają pierwsze miłosne perypetie uczestników show, które promuje piosenka nagrana specjalnie na potrzeby widowiska. Kiedy emisja pierwszego odcinka? Znamy datę i godzinę.

Hotel Paradise to program, który szybko wkradł się w łaski widzów. Wielki hit stacji TVN7, to format stworzony dla amerykańskiej stacji FOX, ale w Polsce udało mu się osiągnąć ogromną popularność. Pierwsza edycja zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy fanów. Każdy odcinek cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 704 tys. osób. Można to uznać za ogromny komercyjny sukces. Premierowa edycja zakończyła się w kwietniu zeszłego roku i od razu było wiadomo, że powstanie kolejna odsłona programu.

Producentom plany pokrzyżowała nieco pandemia koronawirusa i musieli oni nieco odłożyć w czasie nagrywanie kolejnych odcinków. Udało się jednak dopiąć wszystko na ostatni guzik i już w jesiennej ramówce widzowie mogli poznać kolejnych uczestników miłosnego show. Nie brakowało bowiem chętnych osób, które na rajskiej wyspie Bali chciały spotkać prawdziwą miłość, a przy okazji także wzbogacić swój portfel o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Już niedługo na ekranach telewizorów pojawi się kolejna, trzecia edycja.

Hotel Paradise 3: data i godzina emisji. Piosenka ze spotu

Widzowie z niecierpliwością czekają, by poznać uczestników trzeciej edycji kultowego już reality show. Osoby, które poprzednio występowały w programie, zrobiły sporą karierę w mediach. Ich profile społecznościowe są oblegane przez fanów i zdecydowanie doczekali się swoich 5 minut w show-biznesie.

W programie biorą udział tylko i wyłącznie single. Uczestnicy wyjeżdżają do luksusowego kurortu i tam ich zadaniem jest połączyć się w pary. Każda para spędza ze sobą jeden tydzień i wspólnie dzieli hotelowy pokój. Zawsze zostaje jedna osoba, która nie ma partnera. Ona w kolejnym tygodniu musi znaleźć dla siebie parę lub opuścić program.

Miłosne perypetie kolejnych singli wystartują już 22 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30. Wszystkie odcinki będą dostępne także na platformie Player. Miłosne show po raz trzeci poprowadzi znana z Top Model Klaudia El Dursi. Tym razem jednak uczestnicy nie spotkają się na wyspie Bali. Wszyscy wybrali się na Zanzibar.

Piosenka z Hotelu Paradise 3. Kto śpiewa?

Ten sezon promuje także wyjątkowa piosenka, którą wykonuje jedna z najbardziej znanych uczestniczek drugiej edycji programu Sonia Szkalnowska. Teledysk do utworu Oto raj został nakręcony już na Zanzibarze.

Do wykonania tego utworu wybraliśmy jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek drugiego sezonu produkowanego przez nas programu. Przeszła w naszym show spektakularną przemianę i bez wątpienia stała się jego wizytówką. Utwór, który wyprodukowała dla nas firma MusicArt, idealnie oddaje klimat show i bardzo szybko wpada w ucho. Aurę lekkości, zabawy, młodzieńczej energii i radości życia chcieliśmy również oddać w teledysku, który nakręciliśmy na Zanzibarze – mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Golden Media Polska

Poniżej możecie zobaczyć piosenkę promującą Hotel Paradise 3.


Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Klaudia El Dursi - Hotel Paradise 3

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×