Pierwsza żona Radosława Majdana apeluje do Małgorzaty Rozenek. Co sądzi na jej temat?

Sylwia Majdan o Małgorzacie Rozenek, fot. ONS

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Do tego stopnia, że na bieżąco w sieci pojawiają się informacje jednocześnie o kryzysie, jak i o ślubie. Para wydaje się nic z tego nie robić i oficjalnie pokazują się na bankietach czy pokazach mody.

Zobacz: Eleganccy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na premierze w Teatrze Wielkim [ZDJĘCIA]

Od kilku tygodni spekuluje się również o ślubie pary. Ten jednak miał zostać przełożony ze względu na zobowiązania zawodowe Rozenek. Jednak w kuluarach show-biznesu plotkowano o tym, że na przeszkodzi stoi… Sylwia Majdan, pierwsza żona piłkarza. Znana projektantka miała przeprowadzić się ze Szczecina do Warszawy. Sportowiec nie mógł odmówić ekspartnerce pomocy w przeprowadzce, co spotęgowało zazdrość gwiazdy TVN. Głos w sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana.

Sylwia w rozmowie z Super Expressem stanowczo zaapelowała do Rozenek, że może być spokojna o Radka. Projektantka zapewnia, że szanuje i podziwia Małgorzatę, która nie powinna mieć żadnych powodów do zazdrości:

Małgosia nie ma żadnych powodów do zazdrości. To cudowna, piękna, fantastyczna osoba i nie ma żadnych powodów, absolutnie! Jeszcze nie mieszkam w Warszawie, cały czas kursuję między Warszawą, Szczecinem a Berlinem – przekonuje

Czy to uspokoi Rozenek? Oby, ponieważ teraz gwiazda ma na głowie inny kłopot:

Zobacz: Program Małgorzaty Rozenek spada z anteny? Jest decyzja stacji!

Sylwia Majdan

Sylwia Majdan

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×