Szukaj

Paulina Sykut pokazała swój 200-metrowy apartament. Tu jest bardzo luksusowo

Paulina Sykut, jak my wszyscy, również przebywa na kwarantannie domowej. Jednak nie rezygnuje z pracy. Przy okazji home office pochwaliła się swoim 200-metrowym apartamentem. Wnętrza robią wrażenie.
Paulina Sykut pokazała dom

Paulina Sykut pokazała dom

Paulina Sykut jest aktualnie zaliczana do grona największych gwiazd telewizji Polsat. Ta utalentowana prezenterka doskonale sprawdza się zarówno w roli pogodynki, jak i współprowadzącej kolejną edycję Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Choć aktualnie przebywa na kwarantannie domowej w związku z pandemią koronawirusa na świecie, to na brak zajęć nie może narzekać. Jest aktywna na Instagramie, ale także ma okazję nadrobić zaległości w relacjach z bliskimi.

Chociaż Paulina tak jak inne gwiazdy przyłączyła się do akcji #zostańwdomu, to wciąż jest obecna na wizji. Ostatnio wzięła udział w nagraniach do programu dla Polo TV. Z prowadzącą show Klaudią Wiśniowską połączyła się za pośrednictwem komunikatora wideo. W domowych warunkach profesjonalnie wywiązała się ze swojego zadania, ujawniając przy okazji piękne wnętrza swojego apartamentu.

Paulina Sykut pokazała swój dom. Jak mieszka pogodynka?

Podczas wykonywania home office, czyli pracy zdalnej z domu Paulina jest obecna także na Instagramie. Dzięki jej bieżącym relacjom poznaliśmy, w jakich warunkach gwiazda mieszka na co dzień. Trzeba przyznać, że jest luksusowo. Pokój jej córeczki z pewnością można zaliczyć do uroczych. Róża dorasta w różowym królestwie, niczym na prawdziwą księżniczkę przystało. Ma urocze łóżeczko z baldachimem, w którym nie brakuje kolorowych poduszek. Są też gadżety niezbędne dla małej perfekcyjnej pani domu – na fotografii możemy podziwiać mini kuchenkę elektryczną w cukierkowych barwach z kolorowymi garnuszkami.

Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: dom

Sypialnia to kolejne pomieszczenie, jakie możemy podziwiać na Instagramie gwiazdy. To tu na czas pandemii zostało urządzone biuro domowe Pauliny. Wystrój jest tu bardzo przytulny. Na podłodze i ścianie dominują jasne, drewniane listwy, jest także podręczny, okrągły stolik, na którym można postawić kawę, książkę czy telefon. Nie sposób też nie dostrzec imponującego, pikowanego wezgłowia o nieregularnym kształcie. Samo łóżko natomiast nakryte jest wełnianą narzutą. Sypialnia prezenterki to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: sypialnia

Salon Pauliny Sykut jest urządzony przestronnie i funkcjonalnie. Wszystko z myślą o dziecku. Króluje tu nowoczesny minimalizm. Jest tak wielki, że z łatwością może posłużyć jako mini siłownia na czas kwarantanny. Matka i córka uprawiają w nim regularne aktywności fizyczne, takie jak wspólne ćwiczenia na macie. Z salonu widać wielki taras, na którym aż roi się od zieleni. Widać, że dziennikarka jest fanem roślinności i z wielką ochotą uprawia „domowy ogródek”.

View this post on Instagram

#królowanaleśników ????

A post shared by Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Jeśli chodzi o kuchnię, to można zaliczyć to pomieszczenie do jednego z ulubionych w domu Pauliny. Gwiazda uwielbia gotować, nazywa siebie nawet królową naleśników. Jak sama twierdzi, gotowanie dla rodziny wprawia ją w dobry nastrój. Nic w tym dziwnego, gdyż w tak idealnie urządzonej kuchni to sama przyjemność. Królują tam biel i marmurowe blaty.


Paulina Sykut – dom

Paulina Sykut – dom

Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: dom

Paulina Sykut: dom

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×