Szukaj

Paulina Sykut pokazała swój dom w telewizji. Sypialnia gwiazdy robi wrażenie

Jak mieszka Paulina Sykut?

Jak mieszka Paulina Sykut?

Paulina Sykut poddała się kwarantannie. Gwiazda pracuje z domu, czym pochwaliła się na Instagramie. Na zdjęciu możemy podziwiać jej piękną sypialnię. Wystrój zrobił na internautach spore wrażenie.

Paulina Sykut doskonale zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, jaka panuje w Polsce i za granicą. Gwiazda, podobnie jak większość rodaków, bierze udział w wyzwaniu #zostanwdomu, które ma na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Prezenterka dobrowolnie poddała się domowej kwarantannie, podczas której ma okazję nadrobić zaległości w relacjach z bliskimi.

Chociaż Paulina od kilku dni nie wychodzi na zewnątrz, to wciąż jest obecna na wizji. Ostatnio wzięła udział w nagraniach do programu dla Polo TV. Z prowadzącą show Klaudią Wiśniowską połączyła się za pośrednictwem komunikatora wideo. W domowych warunkach profesjonalnie wywiązała się ze swojego zadania.

Dom Pauliny Sykut. Piękna sypialnia

Pracą z domu Paulina pochwaliła się na Instagramie. Dzięki jej zdjęciom wiemy już, w jakich warunkach gwiazda mieszka na co dzień. Wczoraj prezenterka pokazała pokój swojej córeczki. Róża dorasta w różowym królestwie. Ma urocze łóżeczko z baldachimem, w którym nie brakuje kolorowych poduszek. Są też gadżety niezbędne dla małej perfekcyjnej pani domu – na fotografii możemy podziwiać mini kuchenkę elektryczną w cukierkowych barwach.

Dziś Sykut pokazała kolejne pomieszczenie ze swojego domu. Tym razem możemy podziwiać sypialnię, w której gwiazda urządziła swój home office, czyli biuro domowe.

Moje dzisiejsze wystąpienie w telewizji:))
Internetowe łączenie .. ale niebawem powrót do pracy , do telewizyjnego studia. Jak się macie? Dbajcie o siebie i o innych – napisała pod zdjęciem prezenterka

Wystrój pomieszczenia jest bardzo przytulny. Na podłodze i ścianie dominują jasne, drewniane listwy, jest także podręczny, okrągły stolik, na którym można postawić kawę, książkę czy niezbędny w dzisiejszych czasach telefon. Nie sposób też nie dostrzec imponującego, pikowanego wezgłowia o nieregularnym kształcie. Samo łóżko natomiast nakryte jest wełnianą, haftowaną narzutą.

Sypialnia prezenterki to połączenie tradycji z nowoczesnością. Dom Pauliny Sykut musi wyglądać bardzo stylowo. Kto wie, może kiedyś pokaże go w pełnej okazałości.


Paulina Sykut-Jeżyna pracuje w swojej sypialni

Paulina Sykut-Jeżyna pracuje w swojej sypialni

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Paulina Sykut dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×