Co za uroda! Córka Marcina Łopuckiego wygląda jak gwiazda! Jest przepiękna!

Marcin Łopucki córka Paulina, jak wygląda?

Marcin Łopucki córka Paulina, jak wygląda?

Jak wygląda Paulina Łopucka?

Paulina Łopucka na Instagramie zachwyciła urodą. Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcia z powitania Marcina Łopuckiego na lotnisku, na którym czekała razem z jego starszą córką. Łopucki został Mistrzem Świata w kulturystyce klasycznej. Cała rodzina świętowała sukces. Zobacz zdjęcia.

Marcin Łopucki został Mistrzem Świata

Marcin Łopucki to nie tylko mąż Katarzyny Skrzyneckiej, z którą od wielu lat tworzy szczęśliwy związek. To także utytułowany sportowiec, który na swoim koncie zapisał liczne sukcesy – w tym m.in. tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej. Prywatnie jest ojcem Alikii oraz bliźniaków Pauliny i Dawida – owocu miłości z poprzedniego związku.

Marcin Łopucki przed zawodami był zdeterminowany, aby osiągnąć sukces. Z relacji Kasi wiemy, że sportowiec trenował w pocie czoła, każdą wolną chwilę poświęcał swojej pasji. Rok pracy nie poszedł jednak na marne. Marcin okazał się być bezkonkurencyjny i zdeklasował pozostałych rywali, czym pochwalił się w sieci:

Zdobyłem Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej klasycznej i wygrałem kategorię open! Obroniłem oba tytuły z zeszłego roku. Ale za każdym razem jest takie samo wzruszenie! Jestem czterokrotnym Mistrzem Świata!

W walce o tytuł Mistrza Świata wspierała go sławna żona i córka Paulina. Nic więc dziwnego, że kiedy Marcin wrócił do Polski, już na lotnisku czekał na niego komitet powitalny, na czele którego stały najważniejsze kobiety w jego życiu. Specjalnie dla mistrza, przygotowały prawdziwe niespodzianki, czym Skrzynecka pochwaliła się w sieci:

Powitany! Tata i mąż! @marcinlopucki na lotnisku.  Kto mógł, spontanicznie wpadł. Hałasu narobiono, Sto Lat odśpiewano, WE ARE THE CHAMPIONS zagrano i śpiewano @marek_kaliszuk_official Bukiet biało-czerwony, flaga domowej roboty, sernik domowy od Ani Korcz @anna.korcz.official i męża @pawelpigon99.

View this post on Instagram

???????????????????? Nareszcie może zjeść SERNIK ???????????????? ???????????? POLSKAAA BIAŁO-CZERWONY ???????????? POWITANY !!! ???????????????????????????????????? @marcinlopucki na lotnisku ???? WE ARE THE CHAMPIONS zagrano i śpiewano @marek_kaliszuk_official ????????????Bukiet biało-czerwony, flaga domowej roboty , sernik domowy od Ani Korcz @anna.korcz.official i męża @pawelpigon99 Ekipa @casa_ristoranti w komplecie ???? @dumel @paulinnkaaxd @wspieram.ludzi.z.pasja @andzelika.piechowiak @agnieszkahekiert @dorota644 @wiktor_zdrojewski @annaiberszer @magdamargulewicz @jacek.lasok @majagrzegorzewska #konieczdietą #relax #friends #bestfriends #familytogether #championships #bodybuilding #masters #kochammęża #jestemdumna #IFBB #fight #mistrzostwaświata #worldchampionship #worldchampion #zróbmymuniespodziankę #goodluck???? #zwycięstwo #mistrzświata #złotymedal #winner #absolutchampion

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Internauci pogratulowali Marcinowi wsparcia, a Kasi zdolnego męża:

  • Nie dziwię się że Pan Marcin tak wygrywa. Mając u swojego boku trzy piękne i kochające kobiety to mobilizuje i dopinguje
  • Jesteście rodzinką na medal
  • Wszystkie panie bliskie sercu Pana Marcina są śliczne

Kim jest Paulina Łopucka?

Sporo uwagi poświęcono również Paulinie Łopuckiej, która okazała się bohaterką drugiego planu. Internauci zachwycili się urodą dziewczyny, która spokojnie mogłaby zrobić karierę w świecie mediów. Co wiemy na jej temat?

Paulina ma brata bliźniaka i w tym roku skończyła 23 lata. W jej wieku od dwóch lat Łopucki był już samotnym ojcem. Matka dzieci odeszła bowiem od Marcina i założyła nową rodzinę. Pomimo tego relację pary są poprawne:

Wielu młodych chłopaków pewnie stchórzyłoby w takiej sytuacji. Dzięki pomocy rodziny udało mi się wychować Paulę i Dawida na mądre, uczuciowe i otwarte dzieciaki – mówił Marcin w wywiadzie dla magazynu Viva!.

Okazuje się, że dzieci Marcina, a zwłaszcza dziewczyna, mają doskonały kontakt z Kasią Skrzynecką, co aktorka podkreśliła w jednym z wywiadów:

Paula jest cudowną, mądrą, rozważną dziewczyną. Bardzo się lubimy i szanujemy – przyznała Skrzynecka.

Łopucka nie pcha się jednak do świata show-biznesu. Prowadzi prywatne konto w mediach społecznościowych i tylko od czasu do czasu pokazuje się u boku ojca, z którym ma wzorową relację.

Zobaczcie, jaka jest piękna.

Katarzyna Skrzynecka z brodą! Teraz jej twarz brzmi bardzo znajomo!

Gwiazdy też świętują w Mikołajki! Słodycze, zabawne czapki… Najbardziej zaszalała Kasia Skrzynecka!

Gwiazdy świętują 10 urodziny Polsat Café: Kasia Cichopek, Agnieszka Hyży, Kasia Skrzynecka, Ewa Wachowicz


Marcin Łopucki z Katarzyną Skrzynecką i córką Pauliną

Marcin Łopucki z Katarzyną Skrzynecką i córką Pauliną

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Marcin Łopucki powitany na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×