Szukaj

Paulina Krupińska nie poddaje się jesiennej depresji. Zabrała rodzinę na rajską plażę

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Kurpińska postanowiła nie dać się polskiej, deszczowej jesieni. Zabrała bliskich na rajską plażę w Grecji. Co za widoki.

Paulina Krupińska na początku marca zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Razem z Damianem Michałowskim regularnie pojawia się na wizji i uprzyjemnia widzom poranki. Z każdym odcinkiem nowa para prowadzących cieszy się coraz większą sympatią widzów. Świadczyć mogą o tym przychylne komentarze pod adresem dziennikarzy, pojawiające się w mediach społecznościowych. Zanim zadebiutowali na antenie, doskonale wiedzieli, co chcą wnieść do śniadaniówki. O swoich planach opowiedzieli w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Wniesiemy siebie. Będziemy starali się być jak najbardziej blisko widza. Tak, żeby widzowie mieli poczucie, że nie stwarzamy żadnego dystansu. Chcemy, żeby rano włączali Dzień Dobry TVN i pili z nami herbatę, robili jajecznicę – przyznał Damian.

Paulina Krupińska na rodzinnych wakacjach w Grecji

Na profilu na Instagramie prowadzonym przez Paulinę pojawia się cała masa pięknych zdjęć. Pokazuje ona nie tylko kolejne projekty, w których bierze udział i kulisy śniadaniówki, ale także wiele kadrów z codziennego życia. Od czasu do czasu pojawiają się smaczki w postaci zdjęć jej dzieci, czy męża.

Dziennikarka na co dzień pracująca w DDTVN postanowiła zrobić sobie wolne. Skorzystała z otwartych granic i zabrała rodzinę na rajską plażę w słonecznej Grecji. Tam jesienna depresja jest im niestraszna. Takich widoków pozazdrości jej niejeden fan. Paulina co rusz udostępnia zdjęcia z urlopu. Było już zdjęcie z synkiem, a teraz czas na fotkę wraz z córeczką. Dziewczyny dryfują, unosząc się na wodzie w kolorowym kole.

Patrząc na świat oczami dziecka, można dostrzec fascynujące rzeczy i autentyczne szczęście z bycia tu i teraz – napisała.

View this post on Instagram

Patrząc na świat oczami dziecka można dostrzec fascynujące rzeczy i autentyczne szczęście z bycia tu i teraz. Ciszą ich drobne rzeczy, które dla dorosłych pozbawionych filtrów dzieciństwa bywają niewidzialne. A przecież sami tymi dziećmi byliśmy tak niedawno i wszystko było takie WOW! A teraz na tyle rzeczy narzekamy..że za ciepło , że za zimno, co za plucha , co za upał. Od dzieci powinniśmy się uczyć bycia zakochanym w świecie. Nie zawsze jest on piękny. Ale przecież kiedy jesteśmy zakochani, potrafimy zachwycać się deszczem. Pozdrawiam wszystkie „dzieciaki” które mnie tutaj obserwują ❤️❤️❤️ #dzieckiembyć #kochaczycie#byćtuiteraz #cieszsiezyciem #love#fun#sunnyday #familytime

A post shared by Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska) on

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów Miss, którzy zgadzają się z jej słowami.

  • Od kiedy mam dzieci, odkrywam świat na nowo.
  • Śliczna.
  • Staram się tak patrzeć na świat, bo wtedy życie jest dużo przyjemniejsze.
  • Jak pięknie napisałaś – skomentowała Ewa Wachowicz.

Krupińskiej zazdrościmy widoków, tym bardziej że za naszym oknem właśnie pada deszcz.


Paulina Krupińska w Grecji

Paulina Krupińska w Grecji

Paulina Krupińska w Grecji

Paulina Krupińska w Grecji

120285390_777407832835083_7878536139226880697_n

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×