Wczoraj w nocy Paulina pokazała na Instagramie urocze, czarno-białe zdjęcie zdjęcie małej Antoniny. Wprawdzie nie widać na niej buźki dziewczynki, a jedynie tył głowy. Była Miss przytula maleństwo i całuje w czoło. Fotografia powstała przy pomocy profesjonalnej firmy, która zrobiła rodzicom pamiątkowe zdjęcia.
Widać, że Krupińska z Antosią przebywają w Kościeliskich w domu Sebastiana, bo za oknem widać zamglony Giewont!
Jak Wam się podoba to zdjęcia?Uważamy, ze jest słodkie!