Paulina Krupińska oceniła zmiany w „Dzień Dobry TVN”. Woźniak-Starak obleje się rumieńcem, gdy to przeczyta

Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Paulina Krupińska skomentowała zmiany, które niedawno nastąpiły w Dzień Dobry TVN. Co powiedziała na temat nowej koleżanki?

Stacja TVN jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów jest zdecydowanie Dzień Dobry TVN. W popularnej śniadaniówce ostatnio sporo się dzieje, jeżeli chodzi o prowadzących. Można rzec, że telewizja przeszła prawdziwą rewolucję.

Pierwszą informacją, która zszokowała widzów, było odejście Magdy Mołek. Następnie do obsady dołączyła uwielbiana przez widzów Małgorzata Ohme. W roli prezenterki telewizyjnej kilka miesięcy temu zadebiutowała też Paulina Krupińska. Obydwie panie natychmiast spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

To jednak nie koniec wielkich zmian. Z ogromnym żalem widzowie przyjęli informację o odejściu Piotra Kraśko. Jednak chyba największe emocje wzbudziła decyzja Kingi Rusin, która po 15 latach zdecydowała się zmienić zawodową ścieżkę. Impulsem było dla niej odejście Piotra, z którym prowadziła poranny program od czterech lat. Jednak widzowie nie pozostali z niczym. Na ich miejscu pojawiła się  inna bardzo lubiana para dziennikarek – Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga.

Paulina Krupińska o Agnieszce Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska, koleżanka po fachu postanowiła odnieść się do ostatnich zmian. Jakiś czas temu w Pudelku skomentowała odejście Rusin. W swoich słowach zapewniała, że kibicuje Kindze i liczy, że tak jak do tej pory, zachowa swoją dziennikarską niezależność.

Mam nadzieję, że będzie prezentowała nowe produkcje. Na pewno będzie rozwijała swoją markę. Kinga może omawiać w telewizji poważniejsze tematy. Zawsze była osobą, która broniła swojego zdania. Była niezależną dziennikarką. Mam nadzieję, że będzie mogła pokazać pazur.

Teraz, jak donosi Fakt, skomentowała zatrudnienie Agnieszki Woźniak-Starak. Te słowa mogą przyprawić ją o niemały rumieniec, dziennikarka nie może nachwalić się koleżanki.

Jestem o nią spokojna. To ikona dziennikarstwa, ma ogromne doświadczenie. Jestem też absolutnie spokojna o widzów. Bedą zaciekawieni, jak poradzi sobie duet kobiet, czyli Agnieszka i Ewa Drzyzga – dodaje Paulina.

My również jesteśmy tego bardzo ciekawi.


Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×