NewsyGwiazdy sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Magda Femme

Gwiazdy sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN": Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Magda Femme

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Zuza Maciejewska

19.06.2021 13:20, aktual.: 19.06.2021 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od prawie szesnastu lat. Początkowo program nadawano jedynie w weekendy, później zwiększono częstotliwość emisji odcinków. Aktualnie śniadaniówka pojawia się na antenie codziennie. W ciągu ostatnich lat zmienił się wygląd loga, studia, a także skład dziennikarzy. Niedawno ze swoim cyklem pożegnała się jedna z gwiazd.

Mowa o Barbarze Pasek, która prowadziła ShowBiz Info. W piątek opublikowała komunikat, z którego wynika, że chociaż kończy ze wspomnianym cyklem, ze śniadaniówką nie zamierza się rozstać:

Nie żegnam całkiem Dzień Dobry TVN ani stacji TVN, ani z pewnością moich wspaniałych Rozmówców i Widzów - to dopiero początek. Dziękuję każdemu, kto był ze mną w tej formule - podkreślam, przed nami więcej tylko inaczej. Tą decyzją robię więcej przestrzeni, która jest niezbędna, żeby mieć tryb życia o jakim marzę, a także, żeby zrobić miejsce na NOWE. Wywiady z serca, projekty, pomysły i niespodzianki LOSU - podkreślała Barbara Pasek.

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Stałym punktem Dzień Dobry TVN są rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia. Nie inaczej było w sobotnim odcinku. Jedną z osób, która przyjęła zaproszenie produkcji, była Magda Femme. Piosenkarka miała wyjątkowego towarzysza, 13-letnią córkę Nel. Gwiazda na antenie ujawniła, że nastolatka idzie w jej ślady.

Gdy panie opuściły studio, stanęły oko w oko z paparazzi. Pozowały do kilku wspólnych zdjęć. Femme ubrała się w jasny kombinezon, który połączyła z sandałami na obcasie. Dobrała ciemne, przeciwsłoneczne okulary. Z kolei jej córka postawiła na pomarańczową bluzkę z nadrukiem. Zestawiła ją ze spodniami z wysokim stanem, skórzaną torebką oraz trampkami.

Oprócz mamy i córki, przed śniadaniówką pojawiły się także prowadzące sobotni odcinek: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Pierwsza z dziennikarek sięgnęła po zieloną sukienkę, sandały oraz skórzaną torebkę. Druga postawiła na czerń. Woźniak-Starak ubrała się w długą, ciemną kreację. Połączyła ją ze plecioną torebką, okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi oraz płaskimi butami.

Zdjęcia w galerii.

  • Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Magda Femme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Magda Femme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Magda Femme z córką - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Magda Femme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
  • Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
[1/8] Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także