Gwiazda DDTVN żegna się z widzami: „To czas na życiowe zmiany”. Ma za sobą bolesne doświadczenia

Barbara Pasek, Anna Wendzikowska

Barbara Pasek, Anna Wendzikowska

Gwiazda Dzień Dobry TVN w nowym poście na Instagramie pożegnała się z widzami. Przekazała, że czas na zmiany. Sprawdźcie, co napisała.

Dzień Dobry TVN jest programem telewizji śniadaniowej, który towarzyszy widzom od prawie 16 lat. Początkowo pojawiał się na antenie jedynie w weekendy. Później zwiększono częstotliwość emisji odcinków i aktualnie można go oglądać codziennie. Stałym elementem są reportaże, kącik kulinarny, a także rozmowy z zaproszonymi do studia gośćmi. Wśród nich nie brakuje gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi historiami.

Barbara Pasek rezygnuje z prowadzenia ShowBiz Info Dzień Dobry TVN

Barbara Pasek jest jedną z czołowych dziennikarek Dzień Dobry TVN. Prowadziła ShowBiz Info, w którym odsłaniała kulisy branży rozrywkowej. Jej przygoda ze wspomnianym cyklem dobiegła jednak końca. W nowym poście na Instagramie przekazała, że rozpoczyna nowy etap w życiu. Poczuła, że to odpowiedni czas na zmiany:

Dzień dobry WAKACJE!!! To jest początek mojego nowego etapu życia a początki zawsze łączą się z jakimś końcem. Dziś jest moje ostatnie wejście w znanej Wam roli – w cyklu ShowBiz Info w Dzień Dobry TVN nie tylko w tym sezonie. Po mocnych doświadczeniach ostatnich miesięcy w życiu prywatnym, o których pisałam Wam na blogu, poczułam, że to czas na życiowe zmiany. Dlatego między innymi żegnam cykl, z którym byłam związana serduchem przez tyle lat.

Barbara Pasek dodała, że chociaż kończy cykl, nie żegna się całkowicie z Dzień Dobry TVN:

Natomiast podkreślam CYKL, bo nie żegnam całkiem Dzień Dobry TVN ani stacji TVN, ani z pewnością moich wspaniałych Rozmówców i Widzów – to dopiero początek. Dziękuję każdemu, kto był ze mną w tej formule – podkreślam, przed nami więcej tylko inaczej. Tą decyzją robię więcej przestrzeni, która jest niezbędna, żeby mieć tryb życia o jakim marzę, a także, żeby zrobić miejsce na NOWE. Wywiady z serca, projekty, pomysły i niespodzianki LOSU.

Dziennikarka podkreśliła też, że zrezygnowała ze swojej dotychczasowej pracy, ponieważ chce podążać za głosem serca. Ten namawia ją do tego, by wyruszyć w nową przygodę:

 Mój głos serca ciągnie mnie po prostu już do kolejnego etapu – do opowiadania telewizyjnie nieco innych tematycznie historii, do trybu życia, który będzie bardziej elastyczny, do zapierających dech w piersiach przeżyć w różnych miejscach świata, do wspierania ludzi w ich drodze po marzenia i piękne życie, do pisania książek, przy których śmiejecie się i płaczecie oraz do bycia na ekranach tylko w swojej najbardziej autentycznej odsłonie. A do tego wszystkiego potrzeba zmian, których się nie boję, bo Los nam sprzyja, kiedy żyjemy w zgodzie ze sobą – jestem tego absolutnie pewna.

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za plany Basi:

  • Wszystkiego dobrego na ten nowy etap.
  • Jestem przekonana, że to początek niesamowitej podróży. Trzymam kciuki.
  • Czułam, że to tylko moment, aż przyjdzie zmiana. Płyń w niej.

Co stało się Barbarze Pasek?

Na początku czerwca Barbara Pasek opublikowała wpis na swoim blogu, w którym poinformowała, że walczy z COVID-19. Ten obudził u niej neuroboleriozę:

Osłabienie psychiczne spowodowało osłabienie całego organizmu, natychmiast złapałam COVID, następnie Covid gwałtownie obudził moją uśpioną przez lata neuroboreliozę (jak pamiętacie kiedyś o krok od śmiertelnej). To wszystko było mocno obciążające, sporo strachu, niewiadomych i pytań, na które nikt nie mógł znać odpowiedzi – jak jedna choroba zadziała na drugą i czym to się skończy, bo jak wiemy historie o chorobach współistniejących nie są zbyt optymistyczne – podkreślała na blogu dziennikarka.

Gdy objawy zaczęły słabnąć, niespodziewanie stan dziennikarki się pogorszył:

Wychodząc z wanny dostałam bardzo dziwnego neurologicznego ataku, straciłam przytomność, niczego z tego nie pamiętam, ale podobno z zewnątrz wyglądało to bardzo źle. Gdyby nie mój parter, który był ze mną nie mam pojęcia jakby to się skończyło. Przyjechała po mnie karetka, trafiłam do szpitala. Na szpitalnej diagnozie widnieje napis ,,ZAPAŚĆ”. Czy kiedykolwiek spodziewałabym się, że w wieku 32 lat już po raz drugi będę o krok od drugiej strony mostu? No nie.

Na szczęście Barbara Pasek po kilku tygodniach walki czuje się coraz lepiej. Pokonała COVID-19, a borelioza odpuściła po intensywnych wizytach na biorezonansie. Dziennikarka powoli wraca do formy.


Barbara Pasek rezygnuje z ShowBiz Info

Barbara Pasek rezygnuje z ShowBiz Info

Barbara Pasek - See Bloggers 2019

Barbara Pasek - See Bloggers 2019

Barbara Pasek - MTV EMA pre-Party 2017

Barbara Pasek - MTV EMA pre-Party 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×