NewsyW "Dzień Dobry TVN" zmiany gonią zmiany. Najnowsza ma dotyczyć Agnieszki Woźniak-Starak

W "Dzień Dobry TVN" zmiany gonią zmiany. Najnowsza ma dotyczyć Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?
Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?
Adam Streb

02.03.2020 22:20, aktual.: 02.03.2020 22:40

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak – producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Mężczyzna wypadł z łodzi. Jego ciało znaleziono po kilku dniach poszukiwań. Miał tylko 39 lat. Dla dziennikarki był to niebotyczny cios. Przeżyła ogromną tragedię. Po jego śmierci zawiesiła karierę, wycofała się z życia publicznego, a swoją aktywność w social mediach ograniczyła do zera. Ostatnio zaczęła wracać. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że weźmie udział w nowym projekcie.

Niedawno Agnieszka wpisem na Instagramie potwierdziła, że już w marcu będzie można usłyszeć ją na antenie. Wyznała, że poczuła, że nadszedł czas na powrót do aktywności zawodowej.

Pora wracać… @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned – napisała.

Wiadomo, że do telewizji Agnieszka na razie nie zamierza wracać. W pierwszym wywiadzie po śmierci męża, wyznała, że nie wyobraża sobie powrotu do rozrywki:

Ja tęsknię za telewizją, nie ukrywam, bo zawsze kochałam moją pracę. Ale nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Na razie niewiele sobie jeszcze wyobrażam.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi Dzień Dobry TVN?

Plotki o powrocie dziennikarki do telewizji nie cichną... Od pewnego czasu plotkuje się, że ma ona jesienią pojawić się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Magazyn Show postanowił sprawdzić u źródła, czy taki scenariusz jest możliwy i zapytał o to dyrektora programowego TVN-u.

Mój zawód polega także na tym, żeby przygotować bardzo fajną ofertę w DDTVN i niekoniecznie chcę się tą informacją dzielić, tylko ją utajnić. Ale mogę obiecać: to nie jest jeszcze koniec zmian w tym programie – powiedział Edward Miszczak.

Słowa dyrektora programowego brzmią dość niejednoznacznie. Chcielibyście, żeby Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się wśród prowadzących Dzień Dobry TVN?

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Od marca Dzień Dobry TVN emitowane jest do godziny 11.30. Do grona prowadzących dołączył nowy duet – Paulina Krupińska i Damian Michałowski, który na wizji zadebiutuje już w najbliższy czwartek. Czy niebawem do ich grona dołączy Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie
Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie
Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019
Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019
Agnieszka Wożniak - Starak - Instagram
Agnieszka Wożniak - Starak - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także