Antek Królikowski czy Julia Wieniawa? Znamy obsadę nowego filmu Patryka Vegi. Same mocne nazwiska

Patryk Vega przygotowuje nowy film

Patryk Vega przygotowuje nowy film

Patryk Vega przygotowuje nowy film. Chociaż produkcja przez wiele miesięcy utrzymywana była w tajemnicy, teraz wypływa coraz więcej nowych faktów. W tym m.in. obsada. Zobacz kto zagra u polskiego reżysera.

Patryk Vega w swoich filmach nie boi się podejmować trudnych tematów. Po policjantach i bandytach, nadszedł czas na polityków. Najnowsza produkcja na długo przed premierą budzi niemałe emocje. Na ekrany kin ma trafić we wrześniu, czyli jeszcze przed wyborami parlamentarnymi. Pomimo tego że Vega starał się wszystko zachować w tajemnicy i tak dowiedzieli się o nim politycy:

Kręciliśmy ten film w ukryciu, pod innym tytułem, aktorzy biorący udział w produkcji mieli zakaz robienia zdjęć na planie. Inne osoby biorące udział w pracach otrzymywały tylko niezbędne fragmenty scenariusza. Niestety, dotarł on do polityków i na etapie realizacji dostałem informację, że jest szkodliwy dla niektórych frakcji, że może wpłynąć na wybory – przyznał reżyser w rozmowie z Super Expressem.

Reżyser usłyszał jednak nie tylko prośby:

Padła bardzo intratna propozycja, by przełożyć premierę. Dostałem także ostrzeżenie, że zostanę pomówiony i trafię do aresztu, jeśli takiej propozycji nie przyjmę – podkreślał reżyser.

Dlaczego film ten wywołuje aż takie poruszenie? Jak podkreślał sam reżyser powodem jest to, że pokazuje jak zachowują się politycy, kiedy nie widzą ich kamery:

Film powstał na podstawie wielogodzinnych rozmów z politykami i jest odbiciem rzeczywistości. Pokazuje polityków w sposób wielowymiarowy.

Chociaż szczegóły na ten moment objęte są tajemnicą, znani są pierwsi aktorzy, którzy prawdopodobnie pojawia się w tej produkcji. To najwięksi polscy aktorzy, wśród których wymienić można nazwiska takie jak m.in. Antek Królikowski, Marcel Wiercichowski, Ewa Kasprzyk i Daniel Olbrychski. W jakich rolach wystąpią? O tym dowiemy się dopiero jesienią.

Zobacz: Odchudzony Patryk Vega bez koszulki wygląda tak, że szok! Mamy męską wersję Karoliny Szostak!

Zobacz: Patryk Vega schudł i zaczął przypominać młodego Michała Wiśniewskiego! To dopiero metamorfoza!

Zobacz: Coraz chudszy Patryk Vega na premierze „Kobiet Mafii 2”. Nie przesadził trochę?


Patryk Vega z mamą – Dzień Matki 2019

Patryk Vega z mamą – Dzień Matki 2019

Patryk Vega - Piotr Adamczyk

Patryk Vega - Piotr Adamczyk na planie filmu

Patryk Vega - Instagram

Patryk Vega - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×