Szukaj

Patrycja Sołtysik pokonała koronawirusa. Romantyczny prezent od męża zakończył tygodnie cierpienia

Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik, Andrzej Sołtysik

Patrycja Sołtysik przekazała na Instagramie radosne wieści. Żona dziennikarza TVN po miesiącu walki pokonała koronawirusa. Po powrocie do domu czekała na nią niespodzianka.

Andrzej Sołtysik przeszedł zakażenie koronawirusem jeszcze w marcu. Wówczas pozostawał z dala od swojej rodziny. Niedawno o tym, że jest chora na COVID-19, informowała Patrycja Sołtysik. Musiała zmagać się z chorobą sama, pozostając w izolacji razem z synkiem. Poinformowała o wszystkim swoich obserwujących na Instagramie.

Moi drodzy ! Bardzo szanuję Was moich odbiorców, szanuję również moją prywatność. Dzielę się z Wami tutaj fragmentami naszego życia i zawsze robię to szczerze, dlatego nie będę ukrywać ( bo choroby nie wolno się wstydzić) mam COVID i niestety nie przechodzę go łagodnie.

Następnie podziękowała za słowa otuchy i wsparcie, ale także odniosła się do zarzutów, że ona ma COVID-19, a Andrzej chodzi do pracy i zaraża innych. Wyjaśniła, że jej mąż odizolował się od rodziny i uniknął zakażenia. Wyznała także, jak ona i jej syn przechodzą chorobę:

Staś czuje się bardzo dobrze, ja jestem pod opieką lekarza i dajemy radę. Nie ma innego wyjścia ! W końcu mamy nie biorą zwolnienia
Zdrowia dla Was, ono naprawdę jest bezcenne (…) – napisała.

Mijały tygodnie, a stan Patrycji był bardzo poważny. Po drodze zmierzyła się z hejtem ze strony jednej z internautek, która najpierw zaoferowała jej pomoc, następnie życzyła jej śmierci.

Patrycja Sołtysik pokonała koronawirusa

Patrycja Sołtysik długo zmagała się z chorobą i długo pozostawała z dala od męża. Jeszcze po trzech tygodniach od zakażenia nadal miała wiele utrudniających życie objawów. Cały czas dokuczało jej zapalenie płuc.

Codziennie robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe, inhalacje, kontroluje saturację i mam tabletki na kaszel – napisała na swoim Instastory.

Najbardziej jednak doskwierała jej samotność. Mimo niezbędnej pomocy brakowało jej męża. W sobotę w końcu oznajmiła, że nareszcie są razem, a ona pokonała chorobę. Po tygodniach rozłąki może przytulić Andrzeja Sołtysika, który z tej okazji wręczył jej piękny bukiet róż. Małżonkowie przeżyli kolejną niełatwą próbę swojego związku i wyszli z niej obronną ręką.


Patrycja Sołtysik w końcu jest razem z mężem

Patrycja Sołtysik w końcu jest razem z mężem

Patrycja Sołtysik w końcu jest razem z mężem

Patrycja Sołtysik w końcu jest razem z mężem

Patrycja Sołtysik ma koronawirusa

Patrycja Sołtysik ma koronawirusa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×