Szukaj

Chora na COVID-19 żona Sołtysika odmówiła pomocy internautki. Odrażające, co zrobiła oburzona hejterka

Patrycja Sołtysik o walce z COVID-19 i hejterce

Patrycja Sołtysik o walce z COVID-19 i hejterce

Patrycja Sołtysik zmaga się z koronawirusem. Już dosyć długo walczy z zapaleniem płuc i innymi przykrymi dolegliwościami. Do tego wszystkiego spotkała ją niewyobrażalna sytuacja. Internautka najpierw zaoferowała jej pomoc, a potem pożyczyła śmierci.

Andrzej Sołtysik jest doskonale znanym dziennikarzem. Umila widzom poranki, prowadząc Dzień Dobry TVN. Niestety od trzech tygodni nie miał możliwości spotkania się ze swoją żoną i synkiem. Wszystko przez fakt, że zostali odizolowani z powodu koronawirusa.

Dziennikarz przeszedł zakażenie koronawirusem jeszcze w marcu. Wówczas to on pozostawał z dala od swojej rodziny. Teraz Patrycja Sołtysik sama musi zmagać się z chorobą. Poinformował o wszystkim swoich obserwujących na Instagramie.

Moi drodzy ! Bardzo szanuję Was moich odbiorców, szanuję również moją prywatność. Dzielę się z Wami tutaj fragmentami naszego życia i zawsze robię to szczerze, dlatego nie będę ukrywać ( bo choroby nie wolno się wstydzić) mam COVID i niestety nie przechodzę go łagodnie.

Następnie podziękowała za słowa otuchy i wsparcie, ale także odniosła się do zarzutów, że ona ma COVID-19, a Andrzej chodzi do pracy i zaraża innych. Wyjaśniła, że jej mąż odizolował się od rodziny i uniknął zakażenia. Wyznała także, jak ona i jej syn przechodzą chorobę:

Staś czuje się bardzo dobrze, ja jestem pod opieką lekarza i dajemy radę. Nie ma innego wyjścia ! W końcu mamy nie biorą zwolnienia
Zdrowia dla Was, ono naprawdę jest bezcenne (…) – napisała.

Mija czas, a ona ciągle zmaga się z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Tymczasem spotkała ją także ogromna podłość ze strony jednej z internautek.

Patrycja Sołtysik ofiarą podłej internautki

Patrycja Sołtysik po trzech tygodniach nadal miała wiele utrudniających życie objawów. Cały czas dokucza jej zapalenie płuc. Regularnie bierze leki, a nawet sama robi sobie zastrzyki:

Codziennie robię sobie zastrzyki przeciwzakrzepowe, inhalacje, kontroluje saturację i mam tabletki na kaszel – napisała na swoim Instastory.

Jedna z internautek chciała jej pomóc. Poleciła Patrycji, jaki lek powinna przyjąć, żeby szybciej wyzdrowieć. Kiedy Sołtysik nie zareagowała, a wręcz zablokowała użytkowniczkę sieci, ta ją podle zaatakowała. Odrażające! Najpierw zaoferowała pomoc w walce z COVID-19, a potem pożyczyła śmierci.

Narzekała biedulka, że 3 tydzień zapalenie płuc na covid, to napisałam, żeby weszła na stronę dr. Bodnara i wzięła amanatadynę. Zablokowała mnie za to. Tym gwiazdkom się w głowach popsuło. Zaszczep się głupiutka i sio z tego świata. Ten świat jest już przepełniony głupotą do granic – napisała kobieta, której wizerunek Patrycja Sołtysik także pokazała.

W relacji Patrycja podkreśliła, że wierzy w naukę i że ma złe doświadczenia z COVID-19, podobnie jak jej bliscy i na jej profilu nie będzie tolerowała komentarzy o nienoszeniu masek, czy pseudonaukowych teorii.

Ten profil jest mój. To jest mój kawałek internetu. I to ja robie tu porządek i jeżeli ktoś za bardzo się panoszy, nawołuje do nienoszenia maseczek, bojkotuje szczepienia, słuchajcie, ja wierzę w naukę w medycynę. Sama jeszcze nie wyzdrowiałam. Mam złe doświadczenia z covidem i mówię tu także o moich bliskich. I nie zgadzam się na coś takiego, nie zgadzam się na nienawiść do drugiej osoby, z powodu powiedzmy odmiennych poglądów, czy też jakiejkolwiek innej pobudki ta pani mnie postanowiła zaatakować.

Podzielacie zdanie Patrycji, że hejt i nienawistników należy piętnować?


Patrycja Sołtysik pokazała wiadomość od fanki

Patrycja Sołtysik pokazała wiadomość od fanki

Patrycja Sołtysik walczy z hejtem

Patrycja Sołtysik walczy z hejtem

Patrycja Sołtysik walczy z hejtem

Patrycja Sołtysik walczy z hejtem

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nie lubię p. Sołtysika z DDTVN , Jego zachowanie na wizji ma wiele do życzenia, a szefostwo w/w stacji udaje że tego nie widzi, czyżby… przestałem oglądać DDTVN.

 • Gość pisze:

  Tez znam paru takich antyszczepionkowcow. Niby wyksztalceni ludzie a takie glupoty pitola ze sluchac sie nie da. Najczesciej to idzie w parze z 5G, czipami i odzywianiem energia sloneczna.

  • Gość pisze:

   Często ludzie mniej wykształceni mają bardziej otwarty umysł i nie da się im wszystkiego wmówić. Idz się szczep. Pozdro

  • Gość pisze:

   Co za bzdury 😡jestem weganka I jestem za ekologia ale zasczepilam sie i nosze maseczki😷
   Co ma piernik do wiatraka ?

 • Gość. Małgorzata pisze:

  Szybkiego powrotu do.zdrowia.dla Pani i synka.Trzymam kciuki za lepsze dni pełne zdrowia i szczęśliwyvh chwil.Z racji zawodu który wykonuje wiem jak trudne mogą być chore dni.Ale to już niebawem się skończy szczęście i zdrowie idądo Pani i synka tylko są olbrzymie dlatego idą tak wolno.Co do podłych języków złych ludzi… Zawsze znajdą się głupotę których trzeba się moić żeby nie fruwała.z gołębiamiSzybkueho powrotu do zdrowia dla Pani i skarba oraz na łono rodziny . Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×