Paticia Kazadi z impetem wraca do show-biznesu. Zachwyciła nową fryzurą i stylizacją. Takie buty wymagają odwagi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi na jakiś czas usunęła się w cień. Teraz z impetem wróciła na salony. Pojawiła się w DDTVN zupełnie odmieniona. Zobaczcie zdjęcia jej metamorfozy. 

Patricia Kazadi przez wiele lat brylowała w show-biznesie. Na salony trafiła już jako nastolatka. Występowała w popularnych serialach i prowadziła chętnie oglądane programy na antenie TVN. Rozwijała też swoją muzyczną karierę. Jakiś czas temu stała się jednak mniej aktywna. Coraz rzadziej pojawiała się także na Instagramie. Po długim czasie milczenia wyjawiła, jaki jest powód jej nieobecności. Okazało się, że mierzyła się poważnymi problemami zdrowotnymi. O wszystkim opowiedziała w obszernym nagraniu, które w marcu opublikowała na Instagramie.

[…] Odpowiem na pytanie, „co się stało z Kazadi?”. Kazadi choruje już od dłuższego czasu, ale leczy się, została prawidłowo zdiagnozowana półtora roku temu. Chorowanie podczas pandemii było niełatwe […]. Pewne rzeczy powinny zostać w domu. Chciałam w spokoju, bez atencji mediów czy innych ludzi przejść przez ten czas. […] Tak jestem chora, i na pewno będąc w szpitalu, dużo ciężej czyta się tego typu komentarze […] – mówiła Kazadi, nawiązując do okropnych słów, które padły pod jej adresem – mówiła w obszernym nagraniu.

Patricia Kazadi przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Patricia Kazadi długo trzymała się z dala od blasku fleszy. W spokoju i bez zbędnego zamieszania dochodziła do siebie i dbała o zdrowie. Niestety w czasie rekonwalescencji zachorowała na koronawirusa. Choroba dała jej się mocno we znaki i kolejno atakowała wszystkie narządy. Na szczęście udało jej się wyjść ze wszystkiego obronną ręką i doszła do siebie. Opublikowała w sieci post, w którym nieco uspokoiła swoich fanów, ale przyznała, że czeka ją seria kolejnych badań.

Wygląda na to, że gwiazda ma się już znacznie lepiej. Wczoraj pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie pokazała się zupełnie odmieniona i dała pokaz wokalnych umiejętności. Nie tylko olśniła stylizacją, ale też nową fryzurą. Zdecydowała się przyjść do programu cała w czerni. Miała na sobie połyskujące spodnie, które razem z kozakami na wysokim obcasie stanowiły idealną całość, a także czarny top i długie futro w tym samym kolorze. Uwagę zwraca jej nowa fryzura. Celebrytka przedłużyła i przyciemniła włosy, które ułożyła w idealne fale. Na jej twarzy zagościł też starannie wykonany makijaż, który mocno wyeksponował usta.

Jak wam się podoba Patricia w nowym wydaniu? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×