Partner Włodarczyk zaszalał ze zdjęciami w social mediach. Pokazał intymne kadry z aktorką i synkiem. Milan to wykapana mama

Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk

Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk

Robert Karaś pochwalił się rodzinnymi kadrami z synkiem. W dwóch słowach oddał to, co czuje, patrząc na Agnieszkę i Milana. Dotychczas nie był tak wylewny.

Robert Karaś jest triathlonistą, który na swoim koncie ma kilka znaczących sukcesów. To mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego Iron Mana w 2018 roku oraz podwójnego Iron Mana w 2017 i 2019, a także rekordzistą Polski na dystansie Iron Mana w tym samym roku. W wywiadzie dla Vivy! wyznał, że aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie, przede wszystkim trzeba zapanować nad swoimi myślami.

Nie wiem, jak to jest, czy trzeba się z tym urodzić czy też nie. Na pewno trzeba to kochać bardzo i zdecydowanie chcieć. Podczas zawodów jest wielka walka z psychiką, z myślami. Trzeba też być przygotowanym treningowo, mieć dużo czasu na to.

Mężczyzna zyskał ogromną popularność po tym, jak na jaw wyszło, że spotyka się z Agnieszką Włodarczyk. Po kilku miesiącach znajomości aktorka udostępniła na Instagramie romantyczny kadr z partnerem, na którym można było zobaczyć jej zaokrąglony brzuszek. Tym samym oznajmiła, że lada moment zostaną szczęśliwymi rodzicami.

Partner Agnieszki Włodarczyk pochwalił się zdjęciem z synkiem

Mężczyzna unika medialnego szumu, nie mniej jednak zdarzyło mu się otworzyć na temat ich relacji. Podczas wywiadu w Jeździe z Wujaszkiem na YouTube zdradził, że osobiście poznali się w 2020 roku, jednak wcześniej mieli ze sobą kontakt za pośrednictwem social mediów.

Poznaliśmy się osobiście w kwietniu tamtego roku, ale z social mediów znaliśmy się wcześniej. Aga życzyła mi powodzenia lub uczestniczyliśmy w tych samych akcjach charytatywnych. Od grudnia 2019 mieszkałem już w Warszawie. Wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną i szukałem swojego miejsca, miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą i spotkaliśmy się na winie.

Robert stracił głowę nie tylko dla partnerki, ale i dla ich synka. Długo nie trzeba szukać potwierdzenia tych słów. W niedzielny poranek triathlonista udostępnił na swoim profilu na Instagramie kilka kadrów wykonanych w Hiszpanii. Na pierwszym możemy zobaczyć, jak sportowiec tuli synka do piersi. Kolejne ukazuje Agnieszkę trzymającą malucha na kolanach. Trzecia fotografia jest dowodem na to, że ich uczucie stale rozkwita. Para namiętnie całuje się podczas spaceru malowniczymi uliczkami.

Moje szczęścia – napisał pod publikacją.

Obserwatorzy Karasia rozpływają się nad urodą Milana. Wiele osób zauważyło, że jest bardzo podobny do mamy.

 • Nawet kolor włosów macie podobny. Piękna ta Wasza Miłość.
 • Jesteście cudną parą, ale to mały jest tutaj gwiazdą. Słodziak.
 • Szczera, prawdziwa miłość aż miło popatreć-wszystkiego najlepszego życzę Wam.
 • Coś pięknego.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Włodarczyk jest wielką szczęściarą.


Robert Karaś z synkiem

Robert Karaś z synkiem

Agnieszka Włodarczyk z synkiem

Agnieszka Włodarczyk z synkiem

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Komentarze

 • Piotr pisze:

  Agnieszka na insta wkleja wszystko,nie ma żadnej prywatnosci,tabu. Nie ma co sie dziwić jak znowu będzie sama ,bo różnie bywa w życiu.dziecko nie zatrzyma faceta.maja ludzie slub, po 2,3 dzieci i sie rozstaja wiec różnie sie życie układa.ona lubi rozwalac związki,oby karma nie wróciła.

 • Gość pisze:

  Lajkowała na insta i wylajkowała. Szybki sex i wpadli.złapała na dziecko i tyle.ślub jej niepotrzebny bo On juz po ślubie koscielnym więc inny nieważny.ona niewierząca wiec ślubu nie musi mieć. Myślę ze on i tak siedzieć z nią nie będzie bo to narcyzm.B.brzydki ma styl bycia,bluzga,chamski bywa .na dłuższą metę to sie nie uda.żonę zostawił ślubną to źle wróży.

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Sama pisala ze zaczęli się na mediach społecznościowych i poszło,jest dziecko teraz. Czas zweryfikuje tą znajomość..

  • Gość pisze:

   A ja jej życzę szczęścia bo dziewczyna zasłużyła, ciągała się tyle lat z debilami w końcu trafiła na spoko gościa. A bąbello prześliczny jak mój synio 🙂 mój ciut starszy

 • Viki pisze:

  Mnie tak zazdrość zżera jak na nich patrzę uhhh

 • Gość pisze:

  Taki live grunt to rodzinka ona ciągle gada a on tylko przytakuje po co marnować czas jak moźna spać ha ha chcesz cofnąć czas o yea na pewno ku..wa wiadomo ale niestety to ch..j z tak4mi cudami a wy jak wolicie am czy am ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Pisz po polsku bo jest problem z odczytaniem co autor ma na myśli, jesli nie umiesz nie pisz wcale taki live🤣

 • Wioletta pisze:

  ładny bobasek. zdrówka, rośnij szybko. Pomyślności dla całej Rodzinki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×