NewsyAgnieszka Włodarczyk roztkliwia się nad zdjęciem śpiących synka i partnera. "Moje miłości największe". Internauci zachwyceni

Agnieszka Włodarczyk roztkliwia się nad zdjęciem śpiących synka i partnera. "Moje miłości największe". Internauci zachwyceni

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Elwira Szczepańska

12.07.2021 19:20, aktual.: 13.07.2021 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Włodarczyk przez kilka miesięcy informowała swoich obserwujących na Instagramie, jak przebiega jej ciąża. Dzieliła się swoim szczęściem, nie wahała się również pokazywać ciemniejszej strony oczekiwania na dziecko. Otwarcie mówiła o dolegliwościach i niedogodnościach, ale też chwaliła się przygotowaniami do narodzin maluszka. Zademonstrowała wyprawkę, pokoik, a także wózki, jakimi będzie woziła maluszka.

Długo nie zdradzała płci i imienia pociechy, ale poza tym nie miała tajemnic przed swoimi fanami, którzy też chętnie wspierali ją radą, kiedy prosiła o pomoc w swoich obszernych relacjach. W końcu jednak nadszedł dzień rozwiązania i Agnieszka może już cieszyć się swoim maluszkiem. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami synka ze szpitala i zdradziła jego imię. Od 7 lipca Milan przejął konto na Instagramie swojej mamy.

W poniedziałek aktorka kompletnie rozczuliła fanów, publikując zdjęcie chłopca śpiącego razem z tatą, Robertem Karasiem.

Agnieszka Włodarczyk pokazała śpiącego synka

Agnieszka Włodarczyk po krótkim pobycie w szpitalu jest już w domu, o czym poinformowała na Instagramie. Podziękowała personelowi i wszystkim, którzy okazali jej życzliwość. Zapewniła także, że jeśli zdecyduje się powiększyć rodzinę, ponownie zgłosi się do placówki.

Tymczasem oswaja się razem z partnerem z nową sytuacją. W ich życiu nastąpiła niemała rewolucja. Muszą odnaleźć nowy rytm. Przy czym widok śpiących Milana i Roberta rozczulił Agnieszkę do tego stopnia, że postanowiła podzielić się ich zdjęciem na Instagramie.

Pierwsze dni w domu, wszystko nowe dla nas i Milusia, pierwsze drzemki, pierwsze przewijanki, kąpiel. Uczymy się siebie kazdego dnia i każdego dnia jest coś nowego. A taki widok jak na zdjęciu rozczula mnie przeokrutnie #mojemiłościnajwiększe - napisała Agnieszka.

Kadr rozczulił fanów Agnieszki Włodarczyk. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Nie da się ukryć, że aktorka pokazała rozkoszne zdjęcie swoich panów.

Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk urodziła
Agnieszka Włodarczyk pokazała synka i partnera
Agnieszka Włodarczyk pokazała synka i partnera
Agnieszka Włodarczyk - nowe zdjęcie Milana
Agnieszka Włodarczyk - nowe zdjęcie Milana
Agnieszka Włodarczyk z synkiem
Agnieszka Włodarczyk z synkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także