Paris Hilton jest w ciąży z niezłym przystojniakiem! Długo ukrywała cudowne wieści. „Cały czas rozmawiamy o imionach dla dziecka”

Paris Hilton z partnerem

Paris Hilton z partnerem

Paris Hilton jest w ciąży. Wieści obiegły media po tym, jak portal Page Six napisał, że przeszła procedurę in vitro w styczniu. Co wiadomo na ten temat?

Paris Hilton znają wszyscy fani amerykańskiego show-biznesu. Swego czasu była najpopularniejszą celebrytką na świecie, a na jej nazwisku wylansowała się Kim Kardashian. Gdy zdobyła wystarczające zainteresowanie mediów, napisała książkę, wystąpiła w filmie i nagrała płytę. Z czasem jednak ograniczyła swoją obecność w mediach. Kolorowa prasa przestała pisać o jej szalonych imprezach, skandalach i romansach.

Obecnie wnuczka znanego hotelarza, nieżyjącego już miliardera Barrona Hiltona, rozwija się jako bizneswoman. Skupiła się także na życiu prywatnym. W lutym 2021 przekazała informację, że się zaręczyła z Carterem Reumem.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to.  Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęćze  spełniających się z moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com. Oto miłość – taka na zawsze – napisała celebrytka.

Paris Hilton jest w ciąży

Paris Hilton jest podobno w ciąży i oczekuje narodzin pierwszego dziecka z narzeczonym, Carterem Reumem. Według Page Six, 40-letnia celebrytka spodziewa się potomstwa po ujawnieniu w styczniu tego roku, że przechodziła leczenie in vitro.

Paris wyjaśniła w podcaście The Trend Reporter With Mara, że ​​jej decyzja o rozpoczęciu procedury została zainspirowana przez jej długoletnią przyjaciółkę, Kim Kardashian.

Robiliśmy zapłodnienie in vitro, więc mogę wybrać bliźnięta, jeśli mi się podoba. Właściwie to Kim mi o tym powiedziała. Nawet nic o tym nie wiedziałam – mówiłą Paris.

Dodała, że ​​posiadanie rodziny i dzieci to sens życia.

Nie musiałam tego jeszcze doświadczyć, ponieważ nie czuję, by ktokolwiek naprawdę zasłużył na tę miłość ode mnie, a teraz w końcu znalazłam osobę, która jest tą właściwą, więc nie mogę się doczekać następnego kroku.

Paris opowiadała również o swojej drugiej połówce, stwierdzając:

On jest moim wymarzonym facetem. Carter jest w 100 procentach tym jedynym. Cały czas rozmawiamy o ślubie i imionach dla naszego dziecka.

Sama Paris Hilton jeszcze nie potwierdziła rewelacji tabloidu.


Paris Hilton i Carter Reum

Paris Hilton i Carter Reum

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×