Wszyscy śmieją się z tego jak Emma Watson wsparła ruch Time’s Up na Oscarach. Chciała dobrze, ale… nie wyszło

Emma Watson

Emma Watson zaliczyła wpadkę na Oscarach 2018

Gwiazda filmów o Harrym Potterze chciała wykorzystać oscarową galę do politycznej manifestacji. Emma Watson od kilku lat działa na rzecz równouprawnienia kobiet i mężczyzn, a przy okazji rozdania Nagród Akademii Filmowej postanowiła wyrazić swoje poparcie dla ruchu Time’s Up.

Osoby działające w ramach akcji Time’s Up – gwiazdy i zwykli wolontariusze – walczą z seksualnym wykorzystywaniem. Nazwa ruchu, którą na język polski można przetłumaczyć jako „Czas z tym skończyć”, to popularne hasło powielane na transparentach, koszulkach, na Instagramie…

Emma Watson posunęła się o krok dalej i umieściła nazwę tej organizacji na własnej skórze. Aktorka pojawiła się na oscarowym czerwonym dywanie w dopasowanej sukni z czarnego aksamitu i wielkim naszyjniku. Na jednym z odsłoniętych ramion gwiazdy znajdował się napis.

Tatuaż – który najprawdopodobniej był tylko kalkomanią – miał być wyrazem poparcia dla ruchu Czas z tym skończyć, ale okazał się kompromitującym dowodem na to, że Emma nie radzi sobie z angielską ortografią. W jej „tatuażu” zabrakło bowiem apostrofu. Zamiast Time’s up, było Times up. A to oznacza, że Emma miała na ręce napisane coś w stylu: „Czasy skończyć”.

To super, że gwiazda chciała wyrazić swoje poparcie dla walki z molestowaniem seksualnym. Szkoda tylko, że nie sprawdziła poprawności swojej sztucznej dziary w słowniku. Po byłej studentce Uniwersytetu Harvarda spodziewaliśmy się lepszej znajomości ortografii…

Zobacz: Jeszcze jedna wpadka na Oscarach 2018! Dziewczyna znanego aktora wykręciła mu niezły numer na czerwonym dywanie

Zobacz: Emma Watson DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę! Zbyt poważnie podeszła do słynnego “nowy rok, nowa ja”?

Zobacz: Na jej piersi patrzyli wszyscy! Aktorka w takiej kreacji świętowała wręczenie Oscarów


Emma Waton – Oscary 2018

Emma Waton – Oscary 2018

Emma Watson – tatuaż z błędem

Emma Watson – tatuaż z błędem

Emma Watson – tatuaż z błędem

Emma Watson – tatuaż z błędem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×