Omenaa Mensah w odważnym stroju tłucze schabowe dla męża. Od ogromnych piersi i wiązanej bielizny nie sposób oderwać wzroku

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah jest w ciąży?

Omenaa Mensah postanowiła pochwalić się w sieci, jak przygotowuje pyszny obiad dla męża. Miała na sobie dosyć nietypowy strój, który odciągał uwagę od potrawy.

Omenaa Mensah swoją telewizyjną karierę rozpoczęła niemal dwie dekady temu. Odkąd pojawiła się na małym ekranie, nie daje o sobie zapomnieć widzom. Zawsze zachwyca nie tylko profesjonalizmem, ale także urodą, obok której nie można przejść obojętnie. Prezenterka nieustannie przyciąga przed odbiorniki wierne grono fanów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN, a na koncie ma już kilka świetnie przyjętych przez widzów programów. Od niedawna jest gospodynią formatu Wyjątkowe domy emitowanego w TVN Style, gdzie prezentuje perełki architektoniczne.

Gwiazda jest też świetną bizneswoman. Oprócz telewizyjnej kariery dba również o własne biznesy. Kilka lat temu stworzyła firmę produkującą designerskie meble, a zarobione pieniądze bardzo umiejętnie pomnaża. Od jakiegoś czasu interesuje się rynkiem nieruchomości. Razem z mężem inwestują też w inne przedsięwzięcia.

Omenaa Mensah robi schabowe dla męża

Omenaa jest doskonałym przykładem na to, że zawodowa kariera może iść w parze z miłością i szczęściem w życiu rodzinnym. Gwiazda jest mamą dwojga dzieci. Jej starsza córka Vanessa ma już 19 lat, a synek Vincent to niespełna 4-latek.

Prezenterka niedawno świętowała drugą rocznicę ślubu z Rafałem Brzoską. Podczas pięknej ceremonii, która odbyła się w RPA, przysięgali sobie miłość i jak widać, ich uczucie ma się wręcz doskonale. Gwiazda co jakiś czas wrzuca do sieci dowody wzajemnych uczuć. Pokazała między innymi, w jaki sposób mąż zaprasza ją na randki, a 14 marca gdy świętowali kolejną rocznicę, podzieliła się pięknymi kadrami ze ślubu.

Omenaa postanowiła pokazać, że radzi sobie również świetnie w roli gospodyni domowej. Gwiazda przygotowała obiad dla męża, zakładając przy tym zabawny fartuszek z nadrukowanym ciałem modelki posiadającej obfity biust, w którym wyglądała, jakby była w bikini. Trzeba przyznać, że dopisuje jej poczucie humoru.

Czy myślicie, że mój ukochany mąż ucieszy się na kotlety schabowe? – zapytała fanów.

Zdecydowana większość z nich odpowiedziała, że Rafał na pewno się ucieszy. W końcu mówi się, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek.


Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×