Omenaa Mensah dwa lata temu poślubiła biznesmena Rafała Brzoskę . Dopiero teraz pokazała suknię ze ślubu w RPA. Niebywała klasa

Omenaa Mensah ślub

Omenaa Mensah ślub

Omenaa Mensah świętuje drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie wykonane dwa lata temu w RPA. Przypominamy, jak wyglądał jej ślub.

Omenaa Mensah jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Od dnia, w którym rozpoczęła pracę w mediach, nie przestaje zachwycać swoim profesjonalizmem, wiedzą oraz niebanalną urodą. Przez blisko 20 lat swojej obecności na szklanym ekranie poprowadziła kilka świetnych programów.

Gwiazda TVN jest bardzo ambitna i nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Mimo to udało jej się poznać mężczyznę, z którym stworzyła rodzinę. Obecnie realizuje się nie tylko jako bizneswoman, ale i jako matka oraz żona. Jej starsza córka Vanessa w tym roku skończy 19 lat, a synek, Vincent, lada moment będzie miał 4 lata. Chłopiec jest owocem związku Mensah z jednym z najbogatszych Polaków – Rafałem Brzoską.

Od ślubu prezenterki i biznesmena minęły właśnie dwa lata. Z  tej okazji na profilu Omeny pojawiło się zdjęcie z dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne tak. Przypomnijmy, jak wyglądała ceremonia, która odbyła się na drugim końcu świata.

Omenaa Mensah: jak wyglądał jej ślub z Rafałem Brzoską?

Omenaa poznała swojego męża w momencie, w którym szukała osób, które pomogłyby jej wybudować szkołę w Ghanie. Brzoska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Wszystko. Absolutnie wszystko i wiem, że to może brzmieć bardzo trywialnie, ale w momencie w którym się pierwszy raz spotkaliśmy, to była taka wchodząca aura do pomieszczenia, w którym wtedy siedziałem i po prostu odjęło mi mowę. A później jak zaczęliśmy rozmawiać, to w wielu obszarach widzieliśmy wspólny punkt widzenia.

Ich uczucie w krótkim czasie zaczęło rozkwitać, a owocem ich miłości jest Vincent. Po tym, jak przyszedł na świat, para zdecydowała się sformalizować związek. Przyjęcie zostało zorganizowane w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, które znajduje się w RPA.

Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy – wyznała w wywiadzie dla Twojego Stylu.

W tym uroczystym dniu towarzyszyli im członkowie rodziny oraz najbliżsi przyjaciele. Ślub stał się okazją do spotkania rodziców prezenterki.

Niedawno spotkali się pierwszy raz od śmierci mojego młodszego brata. Mój mąż Rafał i ja zaprosiliśmy tatę i mamę na naszą „przysięgę miłości”, którą zorganizowaliśmy w RPA. Rozmawiali ze sobą jak starzy przyjaciele – powiedziała w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Omena Mensah świętuje drugą rocznicę ślubu

Dziennikarka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jak ważne jest pielęgnowanie relacji, zwłaszcza tak wyjątkowej, jak ta, która łączy ją z Rafałem Brzoską. Odkąd są małżeństwem, Omenaa każdego roku 14 marca publikuje kadr ze ślubu, którym wspomina ten wyjątkowy dzień oraz dziękuje mężowi za wspólnie spędzony rok.

Przyrzekać na „końcu świata” niech znaczy RAZEM do końca świata. Dziękuję kochanie za piękny rok – napisała w dniu 1. rocznicy ślubu.

Para świętuje właśnie bawełnianą rocznicę ślubu i zgodnie z zapoczątkowaną tradycją, Mensah udostępniła na Instagramie kadr wykonany w RPA. Gwiazda pozuje w obcisłej białej sukni z asymetrycznym dołem wykończoną białymi kamieniami szlachetnymi. Na głowie ma turban w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła pięknymi, wiszącymi kolczykami wysadzanymi kamieniami oraz pierścionkiem. Stojący u jej boku mąż ma na sobie biały garnitur.

…by raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia.) to był cudny niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, że te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze. OUR R&O Love

Kim jest Rafał Brzoska?

Rafał Brzoska jest szefem spółki InPost z 13-procentowym udziałem, która pod koniec stycznia zadebiutowała na amsterdamskiej giełdzie. Okazało się wówczas, że po tej transakcji obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce najbogatszych Polaków. Jego majątek wyceniany jest na ponad 5 mld złotych. Tym samym zajmuje on 7. miejsce na liście magazynu Forbes.

Brzoska jednak nie ustaje w wysiłkach i rozwija swoje imperium. Kilka dni temu podpisał z CCC umowę na wyłączność negocjacyjną. On oraz Zbigniew Solorz chcą kupić 10% akcji spółki eobuwie.pl.


Omena Mensah i Rafał Brzoska

Omena Mensah i Rafał Brzoska

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę złożenia przysięgi miłości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę złożenia przysięgi miłości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę przysięgi miłości

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują pierwszą rocznicę przysięgi miłości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×