NewsyWOŚP 2021: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska przekazali wyjątkowy przedmiot. Licytacja już przekroczyła 100 tys. zł!

WOŚP 2021: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska przekazali wyjątkowy przedmiot. Licytacja już przekroczyła 100 tys. zł!

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Zuza Maciejewska

31.01.2021 15:20, aktual.: 31.01.2021 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omenaa Mensah jest jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Realizuje się nie tylko przed kamerą w TVN24 i swoim programie "Wyjątkowe domy", ale także spełnia się w biznesie. Z sukcesem prowadzi firmę, która produkuje ekskluzywne meble na zamówienie. Gwiazda doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Jest mamą Vanessy, która w tym roku skończy 19 lat, a także trzyletniego Vincenta. Syn jest owocem związku z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską.

Zakochanych połączyła nie tylko miłość, ale także przedsiębiorczość i zamiłowanie do pomagania tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Poznali się w momencie, gdy Omenaa szukała partnera biznesowego do kolejnej akcji charytatywnej realizowanej w jej fundacji Omenaa Foundation. 

To tylko jedno z ich przedsięwzięć charytatywnych, w które bardzo często się angażują.

Omenaa i Rafał wspólnie prowadzą firmę OCCHIELLO, która specjalizuje się w najwyższej jakości krawiectwie na miarę. Brzoska w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że to jego ukochana zarządza wspomianym przedsiębiorstwem. Ma do tego wszelkie potrzebne atuty, wśród których wymienił poczucie gustu oraz odpowiednie pomysły:

To jest idealny związek biznesowo-prywatny. Ja całkowicie oddałem pałeczkę Omenie jeżeli chodzi o rozwój naszej marki. Po prostu jej ufam. Ona ma takie poczucie gustu, smaku, designu, pomysły. Zawsze potrafi wkomponować w to element charytatywności. Bo to nie chodzi o pieniądze, powiedzmy sobie szczerze. Na czymś takim, w tak małej skali się nie zarabia. To jest biznes budujący relacje, skupiający ludzi, którzy mają podobne podejście do mody, do Włoch, do dobrego jedzenia, dobrych miejsc.

Warto wspomnieć, że Rafał Brzoska jest jednym z najbardziej cenionych przedsiębiorców w Polsce. Założycielem i prezesem spółki InPost, która kilka dni temu zadebiutowała na giełdzie w Amsterdamie z wyceną kilkudziesięciu miliardów złotych, co z miejsca spowodowało, że Rafał Brzoska stał się jednym z najbogatszych Polaków. Po tej transakcji Forbes wycenił jego majątek na ponad 5 miliardów złotych. Sukces ukochanego na Instagramie skomentowała Omenaa. Dodała post, w którym w pięknych słowach podkreślała, że jest dumna ze swojego partnera:

Jestem bardzo blisko Ciebie i patrzę na Ciebie w inny sposób niż biznesowy świat i wiem jak daleką drogę przeszedłeś wiem ile trudnych decyzji było do podjęcia wiem ile razy nawet wspólnie obawialiśmy się konsekwencji danych posunięć wiem tez jak bardzo chcesz i się starasz. Dziś przyszedł czas żebyś się cieszył z ogromnego sukcesu.

Jak podawał niedawno Business Insider Polska, Rafał Brzoska trafił do pierwszej dziesiątki najbogatszych Polaków.

WOŚP 2021: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Co przekazali na licytację?

Nie dziwi więc fakt, że aukcja, której przedmiotem jest spotkanie z dwiema tak wyjątkowymi osobowościami osiągnęła tak wysoki pułap finansowy. W dniu 29. Finału WOŚP to była druga najwyższa licytacja "Rzeczy od serca" zaraz za Ferrari przekazanym przez youtubera Radka Kotarskiego.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska często angażują się w pomoc potrzebującym również poza założoną przez Omenę Fundacją. Od lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przekazują na licytację niezwykłe przedmioty. W tym roku oferują coś wspaniałego. Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę, otrzyma zaproszenie z osobą towarzyszącą na wyjątkową podróż do Francji oraz wizytę w jednej z tamtejszych winnic.

Oprócz niesamowitej wycieczki podróżujący będą mieli okazję cieszyć się towarzystwem Mensah i Brzoski. Darczyńcy pokrywają koszty lotu, przejazdu, kolacji i pobytu na miejscu.

To będzie coś, co mam nadzieję, bardzo wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To coś absolutnie wyjątkowego – podkreśla Omenaa Mensah.

Aukcja cieszy się ogromną popularnością wśród kupujących. Chociaż do jej zakończenia zostało jeszcze 14 dni, już przekroczyła kwotę 110 tysięcy złotych.

Każdy, kto jest w stanie zaproponować więcej, może to zrobić klikając tutaj.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wspierają WOŚP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także