Olga Kurylenko pokonała koronawirusa! Jak wyglądała jej walka z COVID-19?

Olga Kurylenko - koronawirus

Olga Kurylenko - koronawirus

Olga Kurylenko wygrała walkę z koronawirusem. Ukraińska aktorka pokonała chorobę COVID-19. O swojej walce napisała na Instagramie, gdzie pokazała urocze zdjęcia z synem.

Około tydzień temu Olga Kurylenko, aktorka znana m.in. z filmu Quantum Of Solace podzieliła się w internecie smutną informacją. Okazało się, że ukraińska aktorka otrzymała dodatni wynik testu na koronawirusa.

Kurylenko ostrzegała fanów, aby na poważnie potraktowali wszelkie zalecenia WHO i obiecała informować ich na bieżąco o przebiegu choroby. Dziś opublikowała na Instagramie wiadomość, na którą czekali wszyscy. Aktorka ogłosiła, że udało się jej pokonać chorobę i jest zdrowa.

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa

Olga wygrała z koronawirusem podczas domowej kwarantanny. Aktorka starała się na bieżąco informować swoich fanów o przebiegu choroby. Już kilka dni temu pisała, że czuje się lepiej. W końcu pojawiła się ta najlepsza wiadomość – po dwóch tygodniach walki z koronawirusem 40-latka została wyleczona!

Kompletnie już wyzdrowiałam! Podsumowując: Przez jeden tydzień czułam się całkiem słabo i spędziłam go głównie w łóżku, śpiąc, z wysoką gorączką i bólem głowy. W drugim tygodniu gorączka już zniknęła, ale pojawił się lekki kaszel i czułam się bardzo zmęczona. Pod koniec drugiego tygodnia czułam się już całkiem dobrze. Już prawie nie kaszlę, tylko trochę rano, ale później ten problem znika na resztę dnia! Wszystko ze mną w porządku! Teraz cieszę się czasem spędzonym z synem i mam czas, żeby trochę o tym wszystkim pomyśleć – napisała na Instagramie.

Do wyczekiwanej informacji aktorka dołączyła zdjęcie, na którym siedzi z maseczką na twarzy przed kominkiem, trzymając na kolanach swojego syna Alexa. Aktorka przebywa obecnie w swoim domu w Londynie.

View this post on Instagram

Happy Mother’s Day! #mothersday P.S. I have completely recovered ???? To recapitulate: For one week I felt pretty bad and was mostly in bed, sleeping, with high fever and strong headache. The second week, the fever was gone but some light cough appeared and I felt very tired. By the end of the second week I felt totally fine. Cough is almost gone although I still cough in the mornings but then it completely goes away for the day! I’m fine! And now I’m just enjoying this time to reflect on many things and spend my time with my son. ???? Я думаю я полностью выздоровела. Коротко о течении болезни: В первую неделю мне было очень плохо и я почти все время лежала с высокой температурой и много спала. Я спала 12 часов за ночь и потом ещё часа 3-4 днём!!! Подняться было тяжело. Усталость сумасшедшая. Головная боль дикая. Во вторую неделю температура полностью ушла и появился легкий кашель. Усталость осталась. Теперь практически никаких симптомов нет. Только немного кашель есть по утрам, но потом он полностью уходит на весь день. Теперь я наслаждаюсь отдыхом и провожу время с сыном. Держитесь!!! ???? #coronavirus #коронавирус

A post shared by Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) on

Kurylenko to kolejna gwiazda, która o zarażeniu koronawirusem poinformowała opinię publiczną. Wcześniej informacją o pozytywnych wynikach testów podzielili się m.in. Tom Hanks i jego żona Rita Wilson.


Olga Kurylenko pokonała koronawirusa, Instagram

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa, Instagram

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa, Instagram

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa, Instagram

Olga Kurylenko wystąpiła w Jamesie Bondzie

Olga Kurylenko wystąpiła w Jamesie Bondzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×