Okulary Olgi Tokarczuk są tanie jak barszcz! Cena jest tak niska, że szok

Olga Tokarczuk - ile kosztowały okulary?

Olga Tokarczuk - ile kosztowały okulary?

Olga Tokarczuk została wyróżniona Literacką Nagrodą Nobla. Od tego momentu jest obserwowana przez dziennikarzy, internautów. Niedawno odkryto, ile kosztują okulary Olgi Tokarczuk. Cena może zaskoczyć. 

Olga Tokarczuk zapisała się w polskiej historii. Została nagrodzona Literacką Nagrodę Nobla, dzięki czemu dołączyła do elitarnego grona Polaków. Wyróżnienie odebrała z rąk króla Szwecji, Karola XVI Gustawa. Kiedy wróciła do kraju, została przywitana na lotnisku z prawdziwymi honorami – salutem wodnym, który jest przeznaczony dla uczczenia specjalnych okazji.

Ile kosztują okulary Olgi Tokarczuk?

Od momentu, w którym informacja o prestiżowej nagrodzie dla polskiej pisarki obiegła media, ta zaczęła cieszyć się sporym zainteresowaniem prasy. W krótkim czasie pojawiły się nie tylko wiadomości na temat samej ceremonii, a także o sukienkach, które Tokarczuk zabrała ze sobą do Szwecji.

[wp_quiz id=”580″]

To jednak nie koniec. Karolina Korwin-Piotrkowska postanowiła sprawdzić, ile kosztowały okulary, które miała na sobie noblistka podczas odczytywania noblowskiego wykładu. Efektem poszukiwań podzieliła się na swoim Instagramie. Podała, że okulary Olgi Tokarczuk kosztowały 15 zł i zostały kupione na pchlim targu:

Teraz trzymajcie się mocno – to info mega wiarygodne, ze źródła- okulary zostały kupione za jakieś 15 złotych na pchlim targu. Dawno temu. Zostaje iść na jakiś pchli targ i szukać…

Jak Olga Tokarczuk wspiera WOŚP?

Pisarka udowodniła tym samym, że nie trzeba wydawać milionów, by wyglądać wspaniale. Noblistka ma nie tylko dobry gust, ale także szlachetne serce. Dowodem może być fakt, że postanowiła wesprzeć nadchodzący, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując na licytacje, jedną z trzech replik medalu noblowskiego.

Replika, pierwsza z trzech, jest ręcznie wykonana z brązu i pokryta złotem w zakładzie Svenska Medalj w Eskilstunie. Siema! #OlgaTokarczuk #JerzyOwsiak #WOŚP – poinformowała pisarka w swoich mediach społecznościowych.

Olga Tokarczuk i Jurek Owsiak - WOŚP 2019

Olga Tokarczuk i Jurek Owsiak – WOŚP 2019. Co przekazała noblistka?

Medal noblowski można licytować do wtorku, 28 stycznia. Kwota obecnej licytacji to 50 tysięcy złotych.

Zobacz: Olga Tokarczuk na bankiecie po odebraniu Nobla zjadła same rarytasy. Czym ją ugoszczono?


Olga Tokarczuk i Jurek Owsiak - WOŚP 2019

Olga Tokarczuk i Jurek Owsiak - WOŚP 2019

Olga Tokarczuk - Literacka Nagroda Nobla za 2018 rok

Olga Tokarczuk - Literacka Nagroda Nobla za 2018 rok

Olga Tokarczuk, Zbigniew Fingas - Literacka Nagroda Nobla 2018

Olga Tokarczuk, Zbigniew Fingas - Literacka Nagroda Nobla 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×