Szukaj

Pippa Middleton szuka ciążowych porad u znanej gwiazdy! Uważa ją za prawdziwą specjalistkę

Od kogo Pippa Middleton dostaje ciążowe porady?

Księżna Kate w kwietniu po raz trzeci została mamą i bez wątpienia ma wiedzę w sprawie wychowywania i zajmowania się dziećmi. Okazuje się jednak, że jej ciężarna siostra, Pippa Middleton, woli szukać porad w innym miejscu. A przynajmniej tych, które dotyczą sportu! Swoje pierwsze dziecko urodzi już wczesną jesienią, ale nie zamierza rezygnować z ukochanego tenisa. Jak sama przyznała, wiedzę na temat bezpiecznej gry w błogosławionym stanie czerpie od Sereny Williams.

Pippa doniosła o swoim zamiarze utrzymania wysportowanej sylwetki w ciąży w magazynie Waitrose Weekend:

Jestem fanką tenisa od dzieciństwa, jako gracz i znawca, mam zamiar kontynuować bezpieczną grę w czasie ciąży. Spójrzcie na Serenę Williams. Dowiodła, że kobieta może grać na wysokim poziomie od drugiego miesiąca, nawet do ósmego miesiąca ciąży. Jedynie kilka z nas może się identyfikować z tym poziomem znakomitości, ale jeśli jesteś zdrową, dobrze wytrenowaną tenisistką z nieskomplikowaną ciążą, nie ma powodu, dla którego nie możesz kontynuować gry – napisała

Młodsza siostra księżnej Cambridge wyjawiła też, że sama otrzymała kilka przydatnych rad od Williams. Co poradziła jej słynna tenisistka?

Powiedziano mi, żebym trzymała obie stopy na ziemi podczas uderzenia i unikała ostrych ruchów, szczególnie bliżej porodu – wyznała

Myślicie, że Kate będzie jej miała za złe konsultowanie się z kimś innym poza nią samą?

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Pippa Middleton przez ciąże ma same problemy! Opowiedziała o nich publicznie

Mamy prawdziwe oblężenie! Siostra księżnej Kate spodziewa się dziecka! Zobaczcie jak pięknie wygląda ciężarna Pippa Middleton!


Czy uprawiasz regularnie sport?

×