Pippa Middleton szuka ciążowych porad u znanej gwiazdy! Uważa ją za prawdziwą specjalistkę

Pippa Middleton księżna Kate ciąża

Od kogo Pippa Middleton dostaje ciążowe porady?

Księżna Kate w kwietniu po raz trzeci została mamą i bez wątpienia ma wiedzę w sprawie wychowywania i zajmowania się dziećmi. Okazuje się jednak, że jej ciężarna siostra, Pippa Middleton, woli szukać porad w innym miejscu. A przynajmniej tych, które dotyczą sportu! Swoje pierwsze dziecko urodzi już wczesną jesienią, ale nie zamierza rezygnować z ukochanego tenisa. Jak sama przyznała, wiedzę na temat bezpiecznej gry w błogosławionym stanie czerpie od Sereny Williams.

Pippa doniosła o swoim zamiarze utrzymania wysportowanej sylwetki w ciąży w magazynie Waitrose Weekend:

Jestem fanką tenisa od dzieciństwa, jako gracz i znawca, mam zamiar kontynuować bezpieczną grę w czasie ciąży. Spójrzcie na Serenę Williams. Dowiodła, że kobieta może grać na wysokim poziomie od drugiego miesiąca, nawet do ósmego miesiąca ciąży. Jedynie kilka z nas może się identyfikować z tym poziomem znakomitości, ale jeśli jesteś zdrową, dobrze wytrenowaną tenisistką z nieskomplikowaną ciążą, nie ma powodu, dla którego nie możesz kontynuować gry – napisała

Młodsza siostra księżnej Cambridge wyjawiła też, że sama otrzymała kilka przydatnych rad od Williams. Co poradziła jej słynna tenisistka?

Powiedziano mi, żebym trzymała obie stopy na ziemi podczas uderzenia i unikała ostrych ruchów, szczególnie bliżej porodu – wyznała

Myślicie, że Kate będzie jej miała za złe konsultowanie się z kimś innym poza nią samą?

Teraz to Kate Middleton została w tyle! Meghan Markle pierwszą w historii księżną nominowaną do słynnej nagrody

Pippa Middleton przez ciąże ma same problemy! Opowiedziała o nich publicznie

Mamy prawdziwe oblężenie! Siostra księżnej Kate spodziewa się dziecka! Zobaczcie jak pięknie wygląda ciężarna Pippa Middleton!


Pippa Middleton potwierdziła ciążę

Pippa Middleton potwierdziła ciążę

Pippa Middleton potwierdziła ciążę

Pippa Middleton potwierdziła ciążę

Pippa Middleton pokazała brzuszek ciążowy

Pippa Middleton pokazała brzuszek ciążowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×