Szukaj

Kate spotkała się z Harrym w tajemnicy przed Williamem. O czym rozmawiali? Meghan nie będzie zadowolona

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate po pogrzebie księcia Filipa porozmawiała na osobności z księciem Harrym. Wyciekły szczegóły tej konwersacji. Meghan się to raczej nie spodoba.

Książę Harry przybył do Wielkiej Brytanii na pogrzeb księcia Filipa. Była to idealna szansa na to, żeby ocieplić stosunki z rodziną królewską po słynnym już Megxicie i wywiadzie u Oparh.

Tak też się stało. William i Harry po ceremonii urządzili sobie krótką pogawędkę, którą nagrały kamery. Wydawało się, że wszystko doskonale się ułożyło i ponownie znaleźli wspólny język.

Jednak później do mediów dotarły wieści, że za murami pałacu sytuacja wyglądała nieco inaczej. Bracia i ich ojciec, Karol przeprowadzili jedynie kilkuminutową rozmowę, po której wszystko wróciło na dawne tory.

Okazuje się jednak, że Kate znalazła sposób, żeby porozmawiać z Harrym na osobności. O czym konwersowali? Wyciekły szczegóły.

Księżna Kate porozmawiała z księciem Harrym. O czym?

Harry czuł chłód ze strony rodziny i pracowników dworu po powrocie do Anglii na pogrzeb dziadka. Miał odmówić jakiegokolwiek kontaktu, odizolował się podczas obowiązkowej kwarantanny i pojawił się dopiero na ceremonii. Nie spodziewał się jednak, że dojdzie wówczas do wspomnianej już rozmowy między nim a Williamem.

Kate zdołała zrobić to, czego nikt inny nie mógł, i delikatnie pokierowała braćmi tak, że spotkali się twarzą w twarz na schodach kaplicy św. Jerzego. Nieformalna pogawędka przebiegała tak dobrze, że książęta nawet sami się zdziwili, jak do tego doszło, gdy wracali do Windsoru, z księżną subtelnie pozostającą w tyle, żeby mieli swobodę.

Harry w zeszłym tygodniu wrócił do Los Angeles, aby wrócić ze swojej żony i synka, ale informatorzy Woman’s Day mówią, że księżnej Cambridge udało się z nim spotkać:

Kate dołączyła do księcia Karola i księcia Williama na prywatną rozmowę w Frogmore Cottage po pogrzebie – mówi źródło – Jej obecność miała łagodzić emocje po tym, jak ciągle w świadomości wszystkich brzmią słowa Sussexów wyciągających sprawy rodzinne u Oprah przed całym światem. Zarówno William, jak i Harry słuchają Kate – ona jest głosem rozsądku.

Kate porozmawiała także ze szwagrem na osobności.

Harry czuł się tak nie na miejscu, będąc w domu, otoczony ludźmi, którzy są na niego wręcz wściekli. Ale Kate to taka gałązka oliwna i sprawiła, że poczuł się mile widziany. Jest jej za to wdzięczny.

Żona Williama, którą Harry, kiedyś opisał jako siostrę, której nigdy nie miał, zachęca go do spędzania więcej czasu w Wielkiej Brytanii.

Kate była w stanie ustalić, że Harry naprawdę czuje wiele żalu, zwłaszcza przyznając, że czuje się okropnie, że sytuacja Oprah jest ostatnim wspomnieniem jego dziadka o nim i Meghan. To znacznie przyczyniło się do rozpoczęcia procesu uzdrawiania między nim, jego bratem i ojcem. Kate odciągnęła Harry’ego na bok i zachęciła go, by nie tylko sobie wybaczył, ale także błagała go, by utrzymywał z nią kontakt, jeśli nie ma nikogo innego. Delikatnie zasugerowała, żeby następnym razem nie trzymał się z daleka tak długo i że nie może się doczekać, kiedy w lipcu wróci, by odsłonić pomnik w hołdzie Dianie. Kiedy Harry przyjechał do Anglii i napotkał tak zimne przyjęcie, nie był nawet pewien, czy wróci w lipcu, ale uprzejmość Kate przekonała go, że warto.

Nie wiadomo tylko, jak na te rewelacje zareaguje Meghan, której według wielu, wygodniej jest, kiedy Harry jest skłócony z rodziną.


Kate i Harry

Kate i Harry

Książę Harry, książę William

Książę Harry, książę William

Harry i William na pogrzebie księcia Filipa

Harry i William na pogrzebie księcia Filipa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×