Nina Terentiew wskazała prawdziwego sprawcę rewolucji w „TTBZ”. Zaraz, zaraz. Przecież dopiero słyszeliśmy coś zupełnie innego!

Nina Terentiew, Edward Miszczak

Nina Terentiew, Edward Miszczak

Nina Terentiew nieźle się rozgadała. Wskazała, kto jest odpowiedzialny za zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaczynamy się gubić...

Od dłuższego czasu widzowie Polsatu żyją zmianami w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z formatem w pierwszej kolejności pożegnali się jurorzy, czyli Michał Wiśniewski oraz Katarzyna Skrzynecka. Kolejny był Piotr Gąsowski, który sam zrezygnował, gdy dowiedział się o tym, jaki los spotkał jego przyjaciółkę. O rezygnacji napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”.

Dziś reporterka Jastrząb Post gościła na ramówce Polsatu. Porozmawiała z Edwardem Miszczakiem, między innymi na temat rewolucji we wspomnianym show. Jej rozmówca delikatnie zasugerował, że to nie on jest za odpowiedzialny za zmiany w TTBZ, bo przecież jako dyrektor programowy Polsatu pracuje dopiero od 2 tygodni. Co więcej, Edward również w rozmowie z Plejadą przekonywał, że to nie on odpowiada za czystki.

Ja pracuję tutaj dwa tygodnie, bo wcześniej miałem taki kontraktowy zakaz konkurencji. No i przyjmuję to z dobrodziejstwem inwentarza. Ja mam dystans do takich enuncjacji, że to ja, że to ja. Nie, to nie prawda. Zarządzanie grupą medialną jak Polsat jest to wiele decyzji wielu ludzi, których potem nie ma na scenie – powiedział dziennikarzom, gdy padło pytanie o rewolucję w formacie.

Nina Terentiew o zmianach w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ku naszemu zdziwieniu, Nina Terentiew w rozmowie z Vivą! powiedziała coś zupełnie innego… Wyraźnie zakomunikowała, że to właśnie Miszczak jest architektem przemian w TTBZ! Ona raczej nie chciałaby zmieniać Skrzyneckiej i Wiśniewskiego.

Te zmiany są bardzo ciekawe. Nie mogę np. być niezadowolona, że pojawi się Paweł Domagała – zaczęła. – A Kasia była od pierwszego odcinka, moje serce jest pełne sympatii do niej. Nie mogę powiedzieć, że Edward zachował się jak wariat i niszczy program. Nie, bo to jego decyzje, do których ma prawo. Ale czy ja bym zmieniła Katarzynę Skrzynecką i Michała Wiśniewskiego? Pewnie nie, ale on może to zrobić, bo ten kawałek podłogi teraz jest jego.

I co mają teraz myśleć widzowie Polsatu…?


Edward Miszczak

Edward Miszczak

Nina Terentiew pojawiła się w Pytaniu na śniadanie

Nina Terentiew pojawiła się w Pytaniu na śniadanie

Edward Miszczak - premiera spektaklu Tango

Edward Miszczak - premiera spektaklu Tango

Komentarze

 • Gość pisze:

  A mnie się podobają te zmiany . Czas odśnieżyć ten program . Miszczyk to chłop z jajami . Zobaczymy w Realu . Wiosna tuż tuż.

 • Nonsens pisze:

  Czas zakończyć te wcielenia, kosztowny program bez konkretnego celu, bo czy pokazanie czyjejś twarzy ma sens? Udawanie kogoś, nie jest talentem tylko zabawą w byciu kimś innym.

 • Gość pisze:

  Sam fakt , ze Miszczak przeszedł do Polsatu jest obrzydliwy . Zero kregoslupa moralnego . A najbardziej wkurza mnie to , ze jest tyle zdolnych , młodych ludzi , a dziadzisko zamiast iść na emeryturę , to będą do grobowej deski okupować te stołki . Rzygowiny 😡

 • Gość pisze:

  Polsat straci na współpracy z Miszczakiem. Nigdy nie lubiłam go oglądać w tv. Wygląda jak stary erotoman i zbok

 • bed pisze:

  majdan i miszczak to szwagry

 • Gość pisze:

  Kawalwk podlogi,ktory bedzie bardzodrogo kosztowal Polsat,ale tej stacji nie jest mi zal.Zal ludzi,torzy byli widoczni nawet dla tych,ktorzy nieogladaja Polsatu.Dla tych twarzy czesto zatrzymywalismy pilota.Nadchodzi era rozenkopodod ych.Istnieje cos takiego,jak sabotaz .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×