NewsyMichał Wiśniewski wskazał swojego następcę w Polsacie: "To dziecko Edwarda Miszczaka". Od razu ocenił jego kompetencje jako jurora "TTBZ"

Michał Wiśniewski wskazał swojego następcę w Polsacie: "To dziecko Edwarda Miszczaka". Od razu ocenił jego kompetencje jako jurora "TTBZ"

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Krystyna Miśkiewicz

10.01.2023 08:20, aktual.: 10.01.2023 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo przechodzi spore roszady kadrowe. Show doczekało się 17. edycji, a widzowie z utęsknieniem czekają na kolejną jego odsłonę. Okazuje się jednak, że czeka ich sporo niespodzianek. Po tym, jak stanowisko dyrektora programowego stacji przypadło Edwardowi Miszczakowi, rozpoczęła się seria zwolnień. Kilka dni temu Kasia Skrzynecka usłyszała, że nie będzie już jedną z gwiazd Polsatu.

Artystka od pierwszej edycji była związana z programem. Najpierw jako uczestniczka, a później zasiadła za jurorskim stołem. Jej rozstanie z talent show było sporym szokiem nie tylko dla niej, ale też fanów.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Minęło zaledwie kilka godzin od tej informacji, a wypowiedzenie złożył Piotr Gąsowski, który od samego początku prowadził program w duecie z Maciejem Dowborem. Zwolnienie Kasi tak bardzo go zabolało, że postanowił być solidarny z przyjaciółką.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” – napisał w sieci Piotr Gąsowski.

Wcześniej z programem pożegnał się Michał Wiśniewski, który właśnie wskazał swojego następcę.

Michał Wiśniewski o tym, kto zastąpi go w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski z polsatowskim show rozstał się w grudniu. Z programem nie był związany długo, ale był to jego wielki powrót na ekrany, a widzowie polubili go w roli jurora. On sam przyznał, że nie ma żalu i rozumie decyzje Edwarda Miszczaka.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Wokalista wskazał też swojego następcę i uważa, że idealnym kandydatem na to stanowisko byłby Michał Szpak. Jest tak samo charyzmatyczny i nietuzinkowy jak Wiśniewski i według lidera Ich Troje spełniłby się na tym miejscu.

Michał Szpak to dziecko Edwarda Miszczaka (Szpak w 2011 r. zajął drugie miejsce w X-Factorze w TVN — od red.), więc by mnie to nie zdziwiło. Czy by się sprawdził? To zawsze czas pokazuje, ja Michała znam i mam z nim dobre relacje. Życzę mu na pewno wszystkiego co najlepsze. Zresztą on już się sprawdził jako juror w innym show, więc wie, na czym to polega. Jeśli dostał propozycję i ją przyjmie, będę trzymać kciuki. Nie mnie go oceniać, to zrobi publiczność – przekazał Michał w rozmowie z Faktem.

Widzielibyście Michała Szpaka w roli jurora TTBZ? Przypomnijmy, że pierwszą ujawnioną uczestniczką show jest Natalia Janoszek (czytaj więcej).

  • Michał Szpak na planie filmu "To musi być miłość"
  • Sylwester 2020 Polsat - Michał Szpak
  • Michał Wiśniewski stracił posadę jurora w TTBZ
  • Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11
  • Michał Wiśniewski stracił posadę jurora w TTBZ
  • Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11
  • Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2021
  • Michał Szpak przed studiem DDTVN
[1/8] Michał Szpak na planie filmu "To musi być miłość"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także