Wirtualna Polska

Kasia Skrzynecka reaguje na odejście Gąsowskiego z „TTBZ”: „Prawdziwi przyjaciele skoczą za sobą w ogień”. To nie wróży dobrze dla programu

Kasia Skrzynecka reaguje na odejście Gąsowskiego z „TTBZ”: „Prawdziwi przyjaciele skoczą za sobą w ogień”. To nie wróży dobrze dla programu

Kasia Skrzynecka Piotr Gąsowski

Katarzyna Skrzynecka zareagowała na odejście Piotra Gąsowskiego z Polsatu. Pod jego wpisem dodała pełen emocji komentarz. Nie może nachwalić się przyjaciela. 

Wirtualna Polska

W ostatnim czasie w stacji Polsat zachodzą ogromne zmiany kadrowe. Stanowisko dyrektora programowego objął Edward Miszczak, a zastąpił na tym miejscu Ninę Terentiew. Zdaje się, że od początku stawia na poważne zmiany. Kilka tygodni temu pracę w stacji stracił Michał wiśniewski, który do niedawna pełnił funkcję jurora w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki – powiedział Wiśniewski w rozmowie z Faktem.

Następnie pojawiły się pierwsze doniesienia na temat tego, że pracę w stacji straciła również Katarzyna Skrzynecka, która od samego początku była związana z muzycznym talent show dla gwiazd. Ta wiadomość złamała serce widzów.

Dziękuję @polsatofficial za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, „nowe zmiany” … Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” @twojatwarzbrzmiznajomo  To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami  Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA  i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI , jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w TTBZ.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna Skrzynecka reaguje na odejście Piotra Gąsowskiego z Polsatu

Piotr Gąsowski to kolejna wielka gwiazda, która żegna się z Polsatem. Prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie czekał jednak na wypowiedzenie, a sam złożył rezygnację, co było podyktowane zwolnieniem Kasi Skrzyneckiej.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz” – napisał w sieci Piotr Gąsowski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Wirtualna Polska

Wyjątkowy gest solidarności doceniła oczywiście Kasia Skrzynecka, z którą aktor i prezenter przyjaźni się od wielu lat. Była gwiazda Polsatu zamieściła pod publikacją kolegi bardzo obszerny komentarz. Przyznała, że po jego publikacji odbyli długą rozmowę telefoniczną.

Szanowni Państwo, Mili Fani Piotra i @twojatwarzbrzmiznajomo… My z Piotrem już sobie właśnie co porozmawialiśmy długo i szczerze przez telefon, bo najważniejsze w życiu rzeczy mówimy sobie serce w serce i oczy w oczy… A nie na forach społecznościowych. Zadzwoniłam do Piotrka zaraz po tym, jak przeczytałam to emocjonalne oświadczenie. Tutaj zatem napiszę tylko to, co można i warto powiedzieć na naszych Oficjalnych Profilach – zaczęła swój wpis.

Kasia nie mogła się nachwalić Piotra i odwagi, jaką się wykazał w obecnej sytuacji.

Piotrulu, to wszystko dzieje się tak nie do uwierzenia szybko i szokująco… Nigdy nie oczekiwałabym od kogokolwiek tak bohaterskiego gestu Honoru…!! Przeciwnie – uważam że akurat Wy z Maćkiem jesteście SERCEM tego programu, uwielbianym przez miliony Telewidzów. Powinniście z pełną energią go kontynuować, co najwyżej miło nas wspomnieć na antenie… Ty jednak zdecydowałeś się na tak ekstremalny gest solidarności jako Artysta i jako Przyjaciel. Mało kto miewa w dzisiejszych czasach taką odwagę. Mawiają, że Prawdziwi Przyjaciele skoczą za sobą w ogień … Skoczyłeś. Brak mi słów… muszę ochłonąć… Wszystko wiesz – dodała.

Gąsowski bardzo emocjonalnie zareagował na słowa przyjaciółki.

Obudziłem się w środku nocy… Przeczytałem … Jezuniu… Kasiu… Zryczałem się … To chyba sen… Ale nie… To Ty i Twoje wielkie serducho!!! Dziękujemy! Kochamy! – odpowiedział.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdaje się, że kolejna edycja TTBZ stanęła pod znakiem zapytania. Piotr Gąsowski od samego początku prowadził program i chyba trudno wyobrazić sobie godne zastępstwo.


Taniec z Gwiazdami I edycja POLSAT odc.1

Skrzynecka Katarzyna Kasia, Gasowski Piotr 2014-03-07

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w 2010 roku

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w 2010 roku

Taniec z Gwiazdami XI edycja odc.8

Gasowski Piotr, Skrzynecka Katarzyna Kasia 2010-05-09

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×