NewsyNina Terentiew o zmianach w Polsacie. Dla Rafała Maseraka to nie są najwspanialsze wieści

Nina Terentiew o zmianach w Polsacie. Dla Rafała Maseraka to nie są najwspanialsze wieści

Nina Terentiew
Nina Terentiew
Zuza Maciejewska

25.01.2021 12:20, aktual.: 25.01.2021 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polsat stara się przygotowywać dla swoich widzów interesujące propozycje, wśród których nie brakuje programów rozrywkowych. Właśnie nagrywane są odcinki do kolejnej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomow której pojawi się cała plejada gwiazd. Wśród nich m.in. Anna Maria Sieklucka oraz Magda Narożna (z pełną listą uczestników zapoznasz się tutaj).

Chociaż wiele osób liczyło, że już wkrótce na antenie pojawi się dwunasta edycja Tańca z gwiazdami, pewne jest, że nie stanie się to w najbliższych miesiącach. Ze względu na pandemię koronawirusa w 2021 roku program pojawi się jedynie jesienią:

Nie kończymy Tańca z gwiazdami. Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym — komentowała niedawno Nina Terentiew.

Nina Terentiew komentuje zmiany w Polsacie. Dowbor zniknie z telewizji?

Niedawno media obiegła informacja, że w Polsacie szykują się duże zmiany. Pudelek donosił, że stacja chce nieco odmłodzić wizerunek. Informator portalu donosił, że właśnie dlatego postawi na nieco młodsze gwiazdy. Wśród nich miałby być Rafał Maserak, który podobno zastąpi Macieja Dowbora:

Terentiew chce odmienić wizerunek stacji i przed telewizory przyciągnąć widzów nie tylko z małych miejscowości i wsi, ale i z dużych miast. Dlatego stawia na młode pokolenie gwiazd i odsuwa powoli starą gwardię — zdradzała osoba pracująca w Polsacie.

W rozmowie z Twoim imperium do tych słów odniosła się Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji. Zdementowała wspomniane doniesienia. Mówi, że nic nie wie na ten temat:

Ktoś to wyssał z palca. Pan Maserak będzie tam, gdzie będzie potrzebny. Wszyscy są u nas na swoich miejscach. Jeśli ktoś twierdzi, że pana Dowbora zastąpi pan Maserak, to się po prostu myli.

Warto wspomnieć, że Maciej Dowbor z Polsatem jest związany od 2005 roku. To właśnie wtedy został prezenterem stacji. Od tego momentu był gospodarzem wielu programów, wśród których warto wymienić m.in. Się kręci, Got to Dance. Tylko Taniec, a także Przereklamowani. Od wiosny 2014 roku współprowadzi show Twoja twarz brzmi znajomo.

Nina Terentiew - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017
Nina Terentiew - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017
Nina Terentiew – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy
Nina Terentiew – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy
Nina Terentiew, fot. Jacek Kurnikowski - jesienna ramówka Polsat 2019
Nina Terentiew, fot. Jacek Kurnikowski - jesienna ramówka Polsat 2019
Nina Terentiew – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski
Nina Terentiew – Viola Piekut, pokaz w hotelu Raffles Europejski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także