Szukaj

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14: Cała lista uczestników ujawniona! Co nazwisko, to ciekawiej

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Cała lista gwiazd Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 ujawniono. Kto znalazł się w obsadzie? Kto wystąpi w programie? Już wszystko jasne.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od sześciu lat bawi i wzrusza widzów. Lubiane gwiazdy wcielają się w legendy estrady, zachwycając swoimi metamorfozami. Niedawno skończyła się 13. edycja, którą wygrał Paweł Dudek, znany lepiej jako Czadoman. W finałowym odcinku wcielił się w postać Krzysztofa Cugowskiego i poradził sobie znakomicie. W nagrodę otrzymał statuetkę Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Lista uczestników. Kto wystąpi?

Chociaż emocje po finale jeszcze nie opadły, do mediów od kilku dni zaczęły wyciekać nazwiska gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji programu. Najpierw ujawniono, że weźmie w niej udział aktorka, której popularność przyniosła rola w filmie 365 dniAnna Maria Sieklucka. Oprócz niej pojawi się także królowa disco-poloMagda Narożna.

Wokalistka Pięknych i Młodych jeszcze niedawno w rozmowie z Jastrząb Post zapewniała, że chętnie sprawdziłaby się w jakimś programie rozrywkowym. Kilka dni później dostała telefon z propozycją z Polsatu.

Zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że jakaś taka propozycja padnie i że chociaż pomimo tego, że jest pandemia, to nie zapomnę, że działam w tej branży i bardzo potrzebujemy tego spotkania z publicznością, chociażby przed telewizorem.

Z pewnością tę szansę dostała szybciej niż zakładała. Oprócz wspomnianych pań, do rywalizacji stanie też Maja Hyży. Była żona Grzegorza Hyżego, choć w tym roku została mamą po raz trzeci, dzięki wsparciu partnera, zgodziła się podjąć wyzwania rzuconego przez producentów.

Jak donosi należący do grupy Polsat serwis Pomponik, oprócz wspomnianych gwiazd, na scenie pojawią się także:

  • Tamara Arciuch — aktorka, której popularność przyniosła rola w serialach takich jak m.in. M jak miłość, Niania czy Przyjaciółki.
  • Paweł Góral — aktor, który stał się rozpoznawalny dzięki napisaniu pierwszego na świecie serialu, emitowanego na Instastory.
  • Piotr Gawron-Jedlikowski, czyli serialowy Tymoteusz z Pierwszej miłości.
  • Michał Meyer, któremu popularność przyniosły filmy Amok Miasto 44.
  • Lesław Żurek, który pojawił się w produkcjach takich jak m.in. Mała Moskwa oraz Przyjaciółki.

Tym sposobem poznaliśmy całą listę uczestników 14. edycji. Będziecie oglądać? Premiera zaplanowana jest na wiosnę.


Maja Hyży

Maja Hyży

Anna Maria Sieklucka wywiad dla High On Persona

Anna Maria Sieklucka wywiad dla High On Persona

Magdalena Narożna pokazała garderobę

Magdalena Narożna pokazała garderobę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×