Szukaj

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Gosia Andrzejewicz była faworytką, ale to nie ona wygrała. Oto zwycięzca

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – finał 13. edycji show Polsatu już za nami. Kto oczarował jurorów i współwystępujących i wygrał program?

W sobotni wieczór, 7 listopada, zakończyła się 13. edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tego programu także nie ominęły kłopoty spowodowane z pandemią, więc zmagania uczestników zaczęły się wiosną, a zakończyły właśnie dzisiaj. Obserwowaliby niesamowite metamorfozy gwiazd biorących udział w wyzwaniu. Jury w składzie Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i zwycięzca 12. serii Adam Strycharczuk, mieli twardy orzech do zgryzienia.

W poprzednim odcinku okazało się, że w całej edycji najwięcej punktów otrzymali: Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska i Czadoman, czyli Paweł Dudek. To właśnie spośród nich został wybrany tryumfator, który wygra całą serię i zdobędzie Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych i przeznaczy go na wybrany cel charytatywny.

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020. Wyniki

Nie ma wątpliwości, że udział w show Polsatu jest niezwykle rozwijający dla artystów, Którzy decydują się podjąć wyzwanie. Nie ma co do tego wątpliwości zwycięzca 12. edycji programu, a obecnie juror Adam Strycharczuk, youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista.

Program daje bardzo dużo szans na rozwój i program jest ogromnym wyzwaniem. I to nie jest tak, że ja akurat byłem z internetu i dla mnie to było większe wyzwanie niż dla takiego piosenkarza czy aktora. Każdy podkreśla, że w tym programie przechodzi coś takiego wewnętrznego i jakiś taki rozwój, którego się nie da nigdzie indziej przeżyć – mówił w Polsat News.

W 13. edycji mogliśmy podziwiać kolejną grupę utalentowanych artystów, reprezentujących różne dziedziny sztuki:

  • Marta Gałuszewska,
  • Kamila Boruta,
  • Czadoman,
  • Natalia Avelon,
  • Maurycy Popiel,
  • Filip Gurłacz,
  • Gosia Andrzejewicz,
  • Karol Dziuba.

Przez wszystkie odcinki najwięcej punktów zebrali Filip Gurłacz, Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska i Czadoman. Które z nich sięgnęło po Twoja Złotą Twarz?

Kto wygrał 13. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W sobotnim odcinku zobaczyliśmy duety. Zaśpiewali wszyscy uczestnicy, mimo że zwycięstwo ubiegała się wymieniona czwórka. Decyzją widzów i współuczestników podium ukształtowało się następująco:

I miejsce i tytuł Twojej Złotej Twarzy zdobył Czadoman.

Przypomnijmy, zachwycił wcielając się w Ozzy’ego Osbourna, Stevie’ego Wondera, Adama Asanova z Piersi, Magdę Umer, Felicjana Andrzejczaka, Danutę Rinn, Luciano Pavarottiego, a w finale dał czadu jako Krzysztof Cugowski.

View this post on Instagram

To była moc! Załsuguje na wygraną? 💥🎼🎤

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

II miejsce i Srebrna Twoja Twarz – Filip Gurłacz.

III miejsce i Brązowa Twoja Twarz – Gosia Andrzejewicz.

IV miejsce i Żelazna Twoja Twarz – Marta Gałuszewska.

Czadoman nagrodę przeznaczył na Fundację Rak’n’Roll.

 


Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finał

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×