Szukaj

Magda Narożna nową gwiazdą Polsatu! Zobaczymy ją w największym hicie stacji

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna

Magdalena Narożna nie zwalnia tempa, a jej kariera zaczyna nabierać rumieńców. Pojawi się w tajemniczym projekcie Telewizji Polskiej, a teraz gazety informują, że będzie też gwiazdą hitowego show Polsatu.

Magda Narożna i już jej były mąż, Dawid założyli zespół Piękni i Młodzi. Chociaż początkowo grali razem, ich drogi na dobre rozeszły się na początku tego roku. Aktualnie łączy ich tylko córka. Każde poszło swoją drogą. Nie obeszło się bez skandali – w tym burdy pod wpływem alkoholu ubiegłego sylwestra. Sprawę udało się załagodzić, a byli małżonkowie układają sobie już inne relacje. Mężczyzna niedawno powitał na świecie synka.

Mimo to zdaje się, że to Madzia rozpędziła swoją karierę. Nadal koncertuje z zespołem, ma wielu fanów, którzy obserwują jej social media i wiele ciekawych propozycji z telewizji. Które już przyjęła i w jakim hicie Polsatu ja zobaczymy?

Magda Narożna gwiazdą hitu Polsatu

Magda robi karierę nie tylko na scenach disco polo, którego to stylu została nazwana królową, reporterce Jastrząb Post zdradziła, że już przyjęła propozycję TVP i już niedługo będzie można ją obejrzeć  na antenie stacji.

Jeżeli chodzi o programy to ostatnio miałam okazję brać udział w pewnych projektach. Tutaj w szczególności TVP królowało. Ja występowałam tylko jako uczestnik, reprezentowałam naszą branżę disco-polo razem z Radkiem Liszewskim z zespołu Weekend. Premiera jest 21 listopada, czyli dzień przed moimi urodzinami. Oglądajcie, bardzo fajny program. Myślę, że dużo uśmiechu się pojawi, bo to są wspomnienia tego, co wydarzyło się przez ostanie 50 lat właśnie w TVP2.

Magda Narożna w tej samej rozmowie wyznała, że już kiedyś miała także propozycję z Polsatu, żeby zatańczyć w Tańcu z Gwiazdami. Niestety jej zobowiązania koncertowe nie pozwoliłby jej zaangażować się odpowiednio, więc odmówiła. Nie ukrywała jednak, że gdyby propozycja któregoś z shows stacji się pojawiła, to ona chętnie by ja przyjęła.

Zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że jakaś taka propozycja padnie i że chociaż pomimo tego, że jest pandemia, to nie zapomnę, że działam w tej branży i bardzo potrzebujemy tego spotkania z publicznością, chociażby przed telewizorem.

Okazuje się, że jej marzenie spełniło się szybciej, niż myślała. Super Express donosi, że zobaczymy ją w kolejnej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie będzie miała okazję wcielić się w gwiazdy sceny muzycznej i udowodnić swój talent wokalny, ale i aktorski.

Póki co, 14. sezon największego show Polsatu zapowiada się bardzo ciekawie. Portale donoszą, że na scenie zobaczymy gwiazdę 365 dni Annę Marię Sieklucką, Tamarę Arciuch i Lesława Żurka.


Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna pokazała kuchnię

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×