Szukaj

Maja Hyży nową gwiazdą Polsatu. Przyjęła propozycję nie do odrzucenia. Szykuje się hit!

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży weźmie udział w programie Polsatu – podaje jeden z tabloidów. Chociaż piosenkarka przez pewien moment się wahała, postanowiła przyjąć tę propozycję. Dlaczego?

Maja Hyży w tym roku została mamą po raz trzeci. Wraz ze swoim partnerem, Konradem, powitali na świecie córeczkę, Antosię. Chociaż od momentu porodu dumna artystka pokazała kilka fotografii dziewczynki, dopiero gdy skończyła trzy miesiące, gwiazda pokazała jej twarz. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym kruszynka znajduje się w centralnym punkcie. Internauci nie mieli wątpliwości, że urodę odziedziczyła po mamie.

Piosenkarka na co dzień może liczyć na wsparcie swojego ukochanego. Chociaż razem wychowują dziecko, na razie nie myślą o formalizowaniu swojej relacji. Jest im dobrze tak, jak jest.

Maja Hyży weźmie udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wkrótce Hyży stanie przed nie lada wyzwaniem. Jak donosi Fakt, opiekę nad dzieckiem połączy z występami i przygotowaniami do programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Właśnie kompletowana jest lista uczestników, którzy wystartują w czternastej edycji. Tabloid jest przekonany, że wśród nich jest też Maja.

Znajomi Hyży w rozmowie z dziennikiem zdradzają, że piosenkarka wahała się, czy powinna przyjąć tę propozycję. Gdy jednak jej partner zapewnił ją o pomocy w opiece nad dzieckiem, postanowiła dłużej nie zwlekać:

Maja dłuższą chwilę zastanawiała się, czy to nie za szybko. Ale stwierdziła, że uda jej się pogodzić obowiązki mamy z nagraniami do programu. Bardzo chce się rozwinąć jako artystka i uważa, że da sobie radę. Jej partner powiedział, żeby się niczym nie martwiła, bo on weźmie na siebie opiekę nad dziećmi — podają osoby z otoczenia gwiazdy.

Pomimo że na ten moment Maja Hyży nie odniosła się do doniesień tabloidów, prawdopodobnie w programie wystąpi u boku innych gwiazd. Portale donoszą, że na scenie zobaczymy gwiazdę 365 dni Annę Marię Sieklucką, Tamarę Arciuch i Magdalenę Narożoną. Chociaż show na antenie Polsatu zadebiutuje wiosną, nagrania mają ruszyć już niebawem.


Maja Hyży pokazała łóżeczko

Maja Hyży pokazała łóżeczko

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×