Szukaj

Nicki Minaj dopiero co urodziła, a już ma pierwsze dylematy młodej mamy. Stanęła przed trudną decyzją

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Nicki Minaj pod koniec września została mamą. Raperka w mediach społecznościowych poinformowała, że stanęła przed trudną decyzją.

O tym, że Nicki Minaj jest w ciąży, kolorowa prasa rozpisywała się jeszcze zanim gwiazda potwierdziła plotki. Sama zainteresowana bardzo długo milczała na ten temat. Gdy jednak jej krągłości stały się dobrze widoczne, opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje brzuszek. Właśnie wtedy potwierdziła, że ona i Kenneth Petty spodziewają się dziecka.

Na początku października media donosiły, że gwiazda urodziła. Raperka dopiero pod koniec miesiąca przerwała milczenie i potwierdziła radosne nowiny. Najpierw pochwaliła się prezentami, które dostała od przyjaciół. Później pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. Podzieliła się uroczym kadrem, na którym trzyma nóżkę chłopca. Opatrzyła go krótkim komentarzem, w którym zwróciła się do męża:

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

Nicki Minaj zatrudni opiekunkę do dziecka?

Nicki Minaj skupia się na wychowywaniu dziecka. Synowi poświęca mnóstwo czasu. Raperka stara się jednak nie zaniedbywać swoich fanów i właśnie dlatego stara się być aktywna w social mediach. Wchodzi w dyskusję z internautami, odpowiada na ich nurtujące pytania. Jeden z nich zapytał, dlaczego jeszcze nie zatrudniła opiekunki do dziecka. Gwiazda przyznała, że chociaż powinna to zrobić, podjęcie takiej decyzji jest dla niej trudne:

Wszyscy mi to mówią. Powinnam to zrobić. To jednak jest trudna decyzja.

Nicki Minaj zareagowała też na komentarze, w których jej sympatycy piszą, że bardzo za nią tęsknią. Raperka napisała, że jej także brakuje wspólnych spotkań. Publicznie zadeklarowała, że następnym razem nie pojawi się na nich sama, a z synkiem:

Nie mogę się doczekać, aż was pozna. Zastanawiam się, czy was polubi? Na początku prawdopodobnie będzie nieco zdezorientowany. Dlaczego jest tak głośno? Ta dama nie jest nikim, ona jest tylko moją mamą.

Internauci w komentarzach podkreślają, że już się nie mogą doczekać tego spotkania, podobnie jak chcieliby zobaczyć nowe zdjęcie maluszka:

  • Nie mogę się doczekać, żeby Cię zobaczyć.
  • Niech ta pandemia już się skończy. Chce się wreszcie z Tobą spotkać.
  • Jesteś najlepszą gwiazdą na świecie. Moja idolka.
  • Twój synek musi być przeuroczy.

Jak myślicie, kiedy Nicki pokaże kolejną fotografię?


Nicki Minaj pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Nicki Minaj pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Nicki Minaj - #10yearschallenge

Nicki Minaj - #10yearschallenge

Nicki Minaj - MTV VMA 2017  - najgorzej ubrani

Nicki Minaj - MTV VMA 2017 - najgorzej ubrani

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×