Małgorzata Rozenek komentuje „Nic się nie stało”. Kolejny zestaw słów dowodzących o niewinności Majdana

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie męża. Gdy po emisji filmu Nic się nie stało, internauci na jej Instagramie zaatakowali Radosława Majdana, postanowiła zareagować. Co pisała?

Radosław Majdan w środowy wieczór wystosował oświadczenie na swoim Instagramie, w którym odpowiedział Sławomirowi Latkowskiemu – twórcy filmu Nic się nie stało, opowiadającego pedofilii wśród celebrytów. Na liście bezpodstawnie oskarżonych przez reżysera znalazł się mąż Małgorzaty Rozenek, który do zarzutów odniósł się w kilku zdaniach.

Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową.

Małgorzata Rozenek broni męża. Jak odpiera ataki internautów?

Kilka minut później Radosław Majdan opublikował SMS-a, którego wysłał do Sylwestra Latkowskiego, jeszcze w czasie emisji filmu. W opisie zaznaczył, że nie może sobie pozwolić, by jego rodzina była narażana na stres:

W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.

Małgorzata Rozenek także postanowiła zareagować. Na swoim Instagramie opublikowała to samo oświadczenie, które pojawiło się na profilu Majdana. Perfekcyjna pani domu nie wyłączyła możliwości komentowania. Internauci zaczęli ją atakować. Jeden z nich zauważył, że jeśli doniesienia z filmu się potwierdzą, reputacja małżonków na tym ucierpi:

Niestety szambo się wylało i przykro mi, że musi Pani je sprzątać z brzuchem pod nosem. Jeżeli nawet to nieprawda, to Wasza reputacja, na którą tak długo pracowaliście, pójdzie w…

Na reakcję Małgorzaty nie trzeba było długo czekać. Odparła niemal natychmiast:

Nie pójdzie, bo ludzie nie są głupi.

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana

Inny obserwujący profil Rozenek na Instagramie zauważył, że nagle żadna z gwiazd nie chce się przyznać, że bywała w Sopocie:

Nagle się okazuje, że wszystkie „gwiazdy” polskiego show-biznesu pochowały się w domach i nigdzie nie były…

Perfekcyjna kolejny raz nie pozostawiła wpisu bez reakcji, komentując:

Nie wiem jak inni, ale my nie.

Więcej przykładów reakcji Rozenek znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana na Instagramie

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana na Instagramie

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie Radosława Majdana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×