Szukaj

SMS Majdana do Latkowskiego. Fanka: „Czyżby czegoś pan się bał?” Długo nie czekała na odpowiedź

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan podczas emisji filmu Nic się nie stało wysłał SMS-a do Sylwestra Latkowskiego, o czym poinformował na Instagramie. Jak zareagowali internauci? 

Nic się nie stało to produkcja, która w środowy wieczór została wyemitowana na antenie TVP. Film Sylwestra Latkowskiego opisuje pedofilską działalność i przybliża szeroko komentowaną sprawę sopockich klubów, zwłaszcza Zatoki Sztuki, w których miało dochodzić do gwałtów na nieletnich.

Po emisji materiału zorganizowano debatę, w której uczestniczył twórca, dziennikarze oraz wiceminister Michał Wójcik. Latkowski publicznie zaapelował do gwiazd, by opowiedziały, co widziały w sopockich klubach. Na jego liście znaleźli się m.in. Radosław Majdan, Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, czy Natalia Siwiec.

Znane osoby nie pozostały obojętne na materiał. W mediach społecznościowych pojawiły się oświadczenia, w których zaprzeczają, jakoby miały związek z sprawą.

Zobacz: „Nic się nie stało”: Majdan, Wojewódzki i Siwiec pozywają Latkowskiego. Takiej afery nie było od lat

Radosław Majdan wysłał wiadomość do Sylwestra Latkowskiego

Radosław Majdan nie tylko wydał oświadczenie, które pojawiło się zarówno na jego Instagramie, jak i na profilu Małgorzaty Rozenek, ale także opublikował treść wiadomości, którą przesłał Sylwestrowi Latkowskiemu. Napisał w niej, że daje reżyserowi szansę na odwołanie jego nazwiska, tłumacząc, że z tymi ludźmi ani miejscem nie miał nic wspólnego. Zapowiedział, że w innym przypadku skieruje sprawę do sądu.

W opisie pod zdjęciem wytłumaczył, dlaczego reaguje tak stanowczo:

 Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje. Dlatego stanowczo będę domagał się sprostowania.

Majdan nie zablokował komentarzy pod postem, co wykorzystała jedna z internautek. Zwróciła uwagę na to, że reakcja Radosława była błyskawiczna:

Szybką reakcja, czyżby czegoś Pan się bał? Tak to odbieram.

Mąż Małgorzaty Rozenek odpowiedział na jej zaczepkę, tłumacząc:

A pani zdaniem powinienem czekać i słuchać tych oszczerstw, patrząc jak mnie opluwają?

Wpis Majdana poparli internauci, którzy pod jego odpowiedzią pisali:

  • Sprawa jest taka syfiasta, że ja też bym nie chciała, żeby ktokolwiek w jakikolwiek sposób wspomniał moje nazwisko mówiąc o tym.
  • To nie jest oskarżenie o kradzież jabłka z sadu sąsiada, że można czekać na rozwój sytuacji…
  • Radek r_majdan bardzo dobrze zrobił takie rzeczy prostuje się od razu. Nikt nie ma prawa oczerniać innych ludzi i burzyć im spokoju.

Sylwester Latkowski jeszcze nie zareagował na post Majdana.


Radosław Majdan wysłał wiadomość do Latkowskiego

Radosław Majdan wysłał wiadomość do Latkowskiego

Radosław Majdan reaguje na zaczepkę internautki

Radosław Majdan reaguje na zaczepkę internautki

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zapraszają na tańce

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zapraszają na tańce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×