Szukaj

Nergal narobił sobie problemów w USA! Z hukiem został wyrzucony z siłowni przez swój strój

Adam "Nergal" Darski przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Lider zespołu Behemoth niedawno wybrał się na siłownię, ale nie został na nią wpuszczony. Zobacz, dlaczego tak się stało. 
Negral koszulka

Negral koszulka

Nergal, to muzyk, który na temat wiary wypowiada się otwarcie. Od lat nie tylko przyznaje, że w Chrystusa nie wierzy, ale także decyduje się na prowokacje, które uważane są za kontrowersyjne. Tak jak m.in. pozowanie na krzyżu, przez co niedawno wywołał żywiołową dyskusję.

Zobacz: Adam Nergal Darski na zdjęciu z tatą 40 lat temu i teraz! Musicie to zobaczyć!

Okazuje się, że nie tylko w Polsce fakt, że muzyk jest niewierzący, może stanowić problem. Nergal obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie występuje z zespołem Slipknot podczas Knotfest Roadshow. W przerwie od koncertów, chciał wybrać się na siłownię prowadzoną przez Związek Chrześcijańskiej Młodzieży Męskiej.

Adam Nergal nie został wpuszczony na siłownię

Został z niej wyproszony z powodu koszulki, którą miał na sobie. Kiedy wchodził do obiektu, nie spodziewał się, że może być ona dla kogoś problemem. To jednak dopiero początek. Przed wejściem, Nergal został zapytany, czy wierzy w Chrystusa.

Kiedy zaprzeczył, musiał opuścić budynek, o czym zbulwersowany opowiedział w sieci. Wstawił tam filmik, w której opowiadał o całej sytuacji. Opatrzył go dość wymownym komentarzem, w którym podkreślał, że nie pozwoli sobie na to, by przez coś takiego musiał opuścić trening:

Możecie cenzorować moją sztukę, ciągać mnie po sądach, wzywać swoich synów do bojkotowania koncertów Behemotha… ale odp***rzcie się od mojego treningu! – napisał zdegustowany na swoim profilu.

Zobacz: Całkiem nagi Nergal szaleje na wakacjach w Pradze! Jego sexy fotka obiega internet z prędkością światła!

Pod wpisem niemal natychmiast pojawiły się głosy fanów, którzy przyznawali, że muzyk ma rację. W ich ocenie jego ubrania nie powinny wpływać na to, jak oceniają go inni:

  • Nie znoszę religijnej dyskryminacji.
  • Chrześcijanie rujnują nasz kraj. Przepraszamy za Amerykanów.
  • Absolutny nonsens.

Ciekawe czy w Polsce spotkałby się z podobnym traktowaniem.

Zobacz: Zdjęcie Nergala z bratem krąży po sieci. Wyglądają jak z dwóch różnych światów


Nergal - kontrowersyjna koszulka

Nergal - kontrowersyjna koszulka

Nergal pokazał nagie zdjęcie

Nergal pokazał nagie zdjęcie

Nergal – święta Bożego Narodzenia 2018

Nergal – święta Bożego Narodzenia 2018

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×