Natalia Siwiec zrobiła córeczce serię portretów. Mia w nowej fryzurze wygląda jak elf

Mia Raduszewska, córka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska, córka Natalii Siwiec

Natalia Siwiec opublikowała przepiękną sesję Mii. Córka gwiazdy pozuje wystylizowana na elfa. Wygląda przepięknie. Komplementom nie ma końca.

Od medialnego debiutu Natalii Siwiec minęło już 9 lat. Przez ten czas modelka z Euro 2012 zyskała niewyobrażalną popularność. Z impetem wkroczyła do świata show-biznesu, przecierając szlaki wielu obecnym celebrytkom. Chociaż niektórzy sceptycznie podchodzili do jej wizerunku i wróżyli jej rychłe zakończenie kariery, to dobra passa gwiazdy trwa do dziś.

Natalia na swoim nazwisku zbudowała ogromne imperium. Była ambasadorką wielu marek, regularnie bryluje na salonach, a do tego wszystkiego spełnia się jako mama. W 2017 roku urodziła córeczkę Mię. Dziewczynka wyrosła na gwiazdę social mediów. Siwiec regularnie udostępnia zdjęcia swojej pociechy, która według wielu fanów jest jej klonem. Ma identyczne spojrzenie i kolor włosów.

Natalia Siwiec zrobiła córce sesję

W ostatni weekend lipca Natalia udostępniła serię portretów Mii, które powstały przy okazji rodzinnej kolacji w jednej z luksusowych restauracji. 5-latka pozuje niczym zawodowa modelka. Widać, że odziedziczyła po mamie nie tylko urodę, ale też łatwość współpracy z obiektywem. Pięknie wystylizowana dziewczynka stroi zabawne miny, dumnie prezentując wakacyjną fryzurę i efektowną ozdobę we włosach.

Siwiec nazwała córkę elfem, co szybko podchwycili jej fani. Zaczęli rozpływać się nad urodą pociechy swojej ulubienicy. „Słodziak”, „aniołek”, „cukiereczek” to tylko kilka z określeń, które trafnie opisują wygląd Mii.  Zobaczcie sami, jaki z niej uroczy dzieciak.

Mia ma już jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Natalia w jednym z postów na Instagramie w grudniu 2020 roku napisała, że dziewczynka nie chce iść w jej ślady:

-Mia jak będziesz duża chciałabyś być taka jak mama?
-Nie. Ja chcę być taka jak Mia. Każdy jest inny przecież.
Zaimponowała mi tym bardzo, moja krew.

Do czasu aż Mia dorośnie, wiele może się jeszcze zmienić. Kto wie, może jednak zdecyduje się na karierę w modelingu? Szkoda byłoby zaprzepaścić taki talent.


Córka Natalii Siwiec jako elf

Córka Natalii Siwiec jako elf

Córka Natalii Siwiec jako elf

Córka Natalii Siwiec jako elf

Córka Natalii Siwiec jako elf

Córka Natalii Siwiec jako elf

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×