Natalia Siwiec zdradziła sekret dotyczący córki, za który znienawidzą ją inne matki. Zdradziła też kiedy drugie dziecko!

Siwiec i Mia

Natalia Siwiec nie ma problemów z wysypianiem się'

Natalia Siwiec w 2017 roku spełniła swoje marzenia i po raz pierwszy w życiu została matką. Piękna modelka i jej ukochany, Mariusz Raduszewski, oszaleli na punkcie swojej dziewczynki i często sami zachowują się jak dzieci na InstaStory, którymi zasypują swoje profile. Z Mią spędzają każdą wolną chwilę i nie widzą poza nią świata, a niedawno zdecydowali się na pokazanie jej twarzy. Teraz nie muszą już przejmować się natrętnymi paparazzi, a Natalia coraz chętniej i częściej mówi o córeczce.

W rozmowie z Super Expressem zdradziła, że w przeciwieństwie do większości matek nie ma problemu z wysypianiem się. Wygląda na to, że Mia nie tylko przypomina z wyglądu kudłatego aniołka, ale również z usposobienia jest niebiańskim maluchem:

Najśmieszniejsze jest to, że ja się teraz wysypiam lepiej niż wcześniej. Podsypiam sobie z córką w ciągu dnia, bo ona długo śpi. Mariusz mówi: „Kurczę, jesteś najbardziej wyspaną mamą na świecie”. To dzięki temu, że mała jest taka spokojna. Naprawdę jest cudownym dzieckiem. Mam chilloutowe życie – wyznała Natalia

A jakie mają dalsze plany związane z powiększaniem rodziny? Natalia wyznała, że chciałaby drugie dziecko, ale nie sprecyzowała kiedy:

Mam to w głowie. Nie wiem, czy dojdzie do realizacji tego planu, ale na pewno chciałabym mieć drugie dziecko. Najlepiej chłopca, do kompletu. Byłaby parka – wyjaśniła

Pozostaje nam tylko czekać na dobre nowiny!

Zobacz: Natalia Siwiec nie wytrzymała! Bez ceregieli zdradziła dlaczego pokazuje twarz córki! [WIDEO]

Zobacz: STAŁO SIĘ! Natalia Siwiec ponownie pokazała WYRAŹNĄ twarz swojej córeczki! Jest śliczna jak mamusia!

Zobacz: Opalona Natalia Siwiec w bikini pozuje na palmie! Najpierw sama, a potem z córeczką. Ogień!


Natalia Siwiec na pokazie marki Bizuu

Natalia Siwiec na pokazie marki Bizuu

Natalia Siwiec - Bal Dziennikarzy

Natalia Siwiec - Bal Dziennikarzy

Natalia Siwiec pokazała twarz córki

Natalia Siwiec pokazała twarz córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×