W Tajlandii podczas sesji zdjęciowej kostiumów kąpielowych musiałam ją zdjąć. Została w hotelu. Przez tydzień o niej nie myślałam, a jak się pakowałam, to zauważyłam ze zniknęła. Ktoś musiał ukraść.
Modelka przyznała, że długo nie mogła pogodzić się ze stratą:
Mariusz na szczęście się nie zezłościł. Na znak solidarności nie nosi swojej. Płakałam po jej stracie Kiedyś na pewno kupimy sobie nowe, ale to już nie będzie to samo
W mediach spekulowano, że brak obrączek na palcach pary może być znakiem kryzysu w ich związku, na szczęście te domysły okazały się być nieprawdziwe.
W mediach ostatnio bardzo głośno jest o sprawie Olgi O. - aktorki serialowej, która ukradła biżuterię wartą 50 tysięcy złotych.